Rüyada Sarılmak

Rüyada sarılmak, rüyayı gören kişinin uzun bir ömre sahip olacağına tabir edilir. Rüya sahibi tanıdığı bir kişiye sarıldığını görüyor ise o kişi ile arasındaki bağın çok kuvvetli olacağına ve ömür boyu aynı şekilde olacağına tabir edilir.  Hasmınız olan bir kişiye sarıldığınızı görmeniz artık düşmanlarınız ile olumlu ilişkiler içine gireceğinize yorumlanıyor. Rüya sahibi sarıldığı kimseyi tanımıyor ise hoş sohbet geçireceğiniz bir ortama gireceğinize tabir edilir.

Rüyada Düşmanına Sarıldığını Görmek

Rüyada düşmanına sarıldığını görmek, rüyayı gören kişinin düşmana sarılma şekline göre farklı yorumlanır. Düşmanın belinden sarılmak gücü ve üstünlüğü kabul etmeye, rüyada ayağına sarılmak, kötülüğü dokunacak olan bir kişinin ipliğini pazara çıkarmaya ve onun planını bozmaya delalet eder. Düşmanın boynundan sarıldığını görmek ise adil bir şekilde rekabet eden rakiplere delalet eder.

Rüyada Bir Erkeğe Sarıldığını Görmek

Rüyada bir erkeğe sarıldığını görmek, rüyayı gören kişi erkek ise kültürüne, ahlakına ve yetiştirilme tarzına uygun olmayan bir durum ile karşılaşacağına, itiraz edeceğine tabir edilir. Rüya sahibi kadın ise aklını başından alacak ve onu kalbini çalacak olan bir erkeğe tabir olunur.

Rüyada Bir Kadına Sarıldığını Görmek

Rüyada bir kadına sarıldığını görmek, rüyayı gören kişi erkek ise yakınında olan ve kan bağı bulunan bayanlara karşı duyduğu saygı ve hürmette tabir edilir. Rüya sahibi kadın ise yakınında bulunan kız arkadaşlarının çok candan olduğuna ve onlar ile çok eğlendiğine tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın