Rüyada Sarı Köpek Görmek

Rüyada sarı köpek görmek kişinin saplantılı bir düşmanı olduğunu anlatır. Kişi bu köpeği kovaladığını rüyasında gördü ise tehlikeli ve psikolojik olarak rahatsız bir düşmanı var demektir. Sarı köpek rüya yorumcularına göre genelde kadınlardan gelecek bir tehlike olarak da yorumlanır.
Çevrenizdeki kadınların size fitne, fesat veya zarar vereceğine işaret eder. Eğer sarı köpeği öldürüyorsanız bu tarz bir insanı alt edeceksiniz demektir. Rüyada sarı köpeğin sizi ısırdığını gördüyseniz çok güzel ve şeytan ruhlu bir kadına aşık olacaksınız, onun oyunlarına düşeceksiniz diye yorulur. Belli bir zaman sonra bu kadının gerçek yüzünü görerek ondan uzaklaşacaksınız anlamına gelir. Genel olarak sarı köpek bu düşmanın sarışın, kötü niyetli acımasız, şeytan ruhlu bir insan olduğunu delalettir.

Rüyada Köpek Boğazlamak

Rüyada köpek boğazlamak kişinin gerçek hayatında da bazı mücadeleler ve savaşlar verdiğini anlatır. Kişi meşakkatli, zor işlerle uğraşacak hayatında geçim derdi olacak demektir. Etrafında birçok düşmanı olan rüya sahibi arkasından iş çevirenleri görecek ve onlarla mücadele verecek sonucunda zafer sağlayacak demektir. Yine kişi sabırlı olursa sıkıntılarından dertlerinden tamamen kurtulacak, dileklerini gerçekleştirecek anlamına gelir.

Rüyada Sarı Bir Köpek Yavrusu Görmek

Rüyada sarı köpek yavrusu görmek kişinin küçük bir düşmanı olduğunu anlatır. Sizin arkanızdan dedikodu yapabilir, iftira atabilir hayatınızda bu şekilde olumsuz etkileyebilir demektir. Yani bu rüya ufak çaplı bazı problemler ve musibetler yaşayacağınızı anlatmaktadır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Uğur genç

Merhaba. Rüyamda tahtalardan ateş yakmaya çalışıyordum. Ve yaktım. Ondan sonra demir kapıdan içeri girdim. Girmeden önce kapıyı açtığımda sarı bir köpeğin girmesine izin verdim. Kapıdan girdikten sonra merdivenden indiğimde bir işyerine girdiğimi görüp yine demir bir kapıyı açıp oradan ciktim
. Çıktığımda tanıdık bir kişiye rastladım. Onunda yanında bir köpek vardı. Köpekler bu arada dost görünümlüydu.