Rüyada Sarı Gömlek Görmek

Rüyada sarı gömlek görmek kişinin yakın bir zamanda hastalığa yakalanacağına delalet eder. Bu sebepten rüya sahibi ruhsal olarak da bir üzüntü yaşayabilir demektir. Kişi aynı zamanda bir süre de olsa bazı üzüntüler ve sıkıntılar yaşayabilir anlamına gelir.
Eğer bekar bir insan gördüyse karşılıksız bir aşk yaşayacak anlamına gelir. Evli bir insan sarı gömlek gördüyse çift arasında bir süre soğukluk olabilir, hatta bir taraf aldatma yanlışına düşebilir. Bu sebeple çiftler arasında güvensizlik oluşabilir, kırgınlık yaşanabilir anlamına gelmektedir. Genel olarak iyi yorumlanmayan bir rüyadır, işlerde durgunluğu ekonomik darlığı, sağlıklı bozulmaları da anlatmaktadır.

Rüyada Sarı Gömlek Satın Almak

Rüyada sarı gömlek satın almak rüyayı gören kişinin ileride bir dönem para sıkıntısı yaşayacağını, bürokratik sıkıntılar yaşayacağını, işinde yaşadığı bu tatsızlıklar nedeniyle moralinin bozulacağına yorulur. Kişinin genel olarak iş dünyasında yaşadığı aksi gelişmeler olarak tabir edilen bir rüyadır. Bu sıkıntılar nedeniyle kişi agresif tavırlar içine girebilir ve maddi gelirinde azalmalar yaşadığı için sinirli olabilir demektir.

Rüyada Sarı Gömlek Giymek

Rüya sahibi ailesinde bazı tartışmalar içine girecek, maddi zarara uğradığı için hem kendisini hem ailesini sıkıntıya sokacak ve belki iflasın eşiğine gelecek diye de yorumlanır. Ayrca yaptığı yanlış atılımlar nedeniyle itibarını kaybedecek, çok zor durumlara düşecek demektir. Kişi düşünmeden yaptığı harcamalar ve yatırımlar nedeniyle maddi anlamda büyük çöküş yaşayacak , çok kötü haberler alacak diye ifade edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın