Rüyada Saldırmak

Rüyada saldırmak kişi için hayırlı bir rüyadır. Çok güzel mutlu anlar kişiyi bekliyor demektir. Eğer işinde problem varsa yakın zamanda sona erecek, hatta işleri açılacak diye yorumlayabiliriz. Kişi attığı her adımda başarı sağlayacak ve bu nedenle iş dünyasında büyük insanların gözüne girecek ve kazancında da büyük artışlar yaşayacak anlamına gelir.

Rüyada Birine Saldırmak

Rüyada birine saldırmak kişinin hayatında çok değer verdiği bazı insanlara Aya veya Tek bir kişiye destekli bulunacağını işaret eder. Çok yakın bir zamanda hayatında baş etmek zorunda kaldığı tüm dert ve sıkıntılardan kolay bir şekilde kurtulacağına ve çok sevdiği insanlarla ilişkilerini daha da kuvvetlendireceğine delalet eder. Hatta rüya sahibi hayatında ona yardım edecek, ona yarar sağlayacak hayırlı insanlarla tanışacak ve bu sayede yeni ve kazançlı iş atılımları yapacak demektir.

Rüyada Bıçakla Saldırmak

Rüyada bıçakla saldırmak rüyayı gören kişinin gerçek anlamının tersine güzel bir olay yaşayacağını anlatır. Kendisinin gayretli ve azimli çalışmalar gerçekleştireceğini, buna bağlı olarak işinde yeni ortaklıklar kuracağını ve kazandığı başarılar sayesinde güzel paralar elde edeceğine delalet eder. Aynı zamanda rüya yorumcuları kişinin ortaklardan birine kırılacağını, aralarında bir dönem sorunlar yaşanacağını da anlatır.

Rüyada Düşmana Saldırmak

Rüyada düşmana saldırmak kişinin hayatında yapmış olduğu eski bir hata yüzünden veya yanlış bir söz yüzünden sevdiği bir insanın canını acıtacağına delalettir. Kişi bu yaptığı hata nedeniyle kendisini suçlayacak ve bir zaman sonra pişman olacak, vicdan azabı çekecek diye yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın