Rüyada Sarı Saçlı Olmak

Rüyada sarı saç olmak kişinin mutsuzlukların sona ereceğini anlatır. Bundan sonra hayatında hayırlı gelişmeler olacaktır. Her zaman sürpriz gelişmeler ile karşılaşacak ve arzularına ulaşarak mutlu olacak demektir. Rüya sahibinin hayatının bundan böyle acı ve keder ile dolmayacağına alamet eder. Aynı zamanda kişinin keyfinin her daim yerinde olacağını da anlatır.

Rüyada Sarı Saç Boyatmak

Rüyada sarı saç boyatmak cinsiyete göre farklı anlamlar içerir. Eğer bir kadın böyle bir rüya görürse onun için hayırlı bir olay yaşanacak demektir. Eğer bir erkek böyle bir rüya görürse hayatında bir kısmetsizlik olacak demektir. Rüyada saçını sarıya boyatmak, kişinin işlerinin her zamankinden daha iyi olacağını anlatır. Aynı zamanda kişi daha mutlu olacak ve güzel bir yuva kuracak demektir.

Rüyada Sarı Saç Taramak

Rüyada sarı saç taramak hiç beklemediği yerlerden güzel haberler alacağına delalet eder. Aynı zamanda işleri açılacak ve bolluk bereket ile dolu bir hayat yaşayacak demektir. Rüyada sarı saç görmek ise kişinin hayatının her zamankinden daha iyiye gideceğini, belki de hayatında büyük bir değişim yaşayacağını anlatır. Farklı yenilikler ile yüzü gülecek ve ailesinde huzur hakim olacak anlamına gelir.

Rüyada Sarı Saç Teli Görmek

Rüyada sarı saç teli görmek, rüya sahibinin hayatında her alanda ilerleme kaydedeceğini, maaşında bir artış söz konusu olacağını, belki yeni bir ev veya araba alacağını anlatır. Ayrıca kişi yaptığı çalışmalar sayesinde etrafındaki insanlardan takdir görecek demektir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Neslihan

Ben bu sene üniversite sınavına hazırlanıyorum ve rüyam da kendimi istediğim bölüme gitmis olarak gördüm ama rüyam da kendimi sarı saçlı olarak gördüm mutlu bir şekilde fotoğraf çekiniyordum sonra bir odaya girdim ve kendimi piyano çalarken buldum ve uyandım bunu nasil yorumlayabilirim?

Sude

Ben evde oturuyordum, annem yanıma geldi ve beni istemeye geleceklerini söyledi. Gelecek olan kişilerin 3 oğlu varmış. Annem önce ortanca için gelecekler dedi sonra düzeltip pardon küçüğü için dedi. Ben “benden küçükse asla olmaz” dedim. Geldiler, annemler sohbet falan etti. Sonra o çocuk geldi yanıma (yüzünü daha önce gördüğümü hatırlamıyorum) işte yemek yemeye bir yere gidelim mi dedi, kabul ettim. Hazırlanmak için odama gittim ne olduğunu hatırlamıyorum ama bir elektrikli makineden dolayı bana hafif elektrik çarptı. Elektrik çarpınca ben daha da sarışın oluyorum, saçım sapsarı oluyor. Ben ağlamaklı bir şekilde onların yanına gidiyorum, anneme söylüyorum anne elektrik çarptı sapsarı oldu saçım diyorum. İçimde beni bu şekilde beğenmezler korkusu var. Annem ve o çocuk gülümsüyor. Sonra biz yemeğe gidiyoruz. Ben gülerek diyorum ki çok güzel bir yemek almayacağım ben çünkü dayanamayıp ayı gibi yiyebilirim. O da gülüyor. O sırada ben o çocuğa ısınmaya başlıyorum. Rüyam ne anlama geliyor?

Şenay

Rüyamda keçinin beni takip ettiğini ve peşimden geldiğini gördüm. Bu ne anlama geliyor?