Rüyada Sal Görmek

Rüyada sal görmek; hayatta yapmanız gereken manevi geçişlerle bağlantılı bir görüntüdür. Rüyada sal bir tekne fikrinden daha az güvenlidir, ancak tek başına yapmaktan daha güvenlidir. Rüyanın yorumu salın nerede durduğuna, çürük ya da sağlam oluşuna, denizde, nehirde, fırtına da veya güneşli güzel bir havada oluşuna göre farklı anlamlar ifade edebilir. Doğru bir yorum için rüyanın diğer objelerinin anlamlarına bakmak gerekebilir.
Rüyada sal görmek bazı yorumlara göre teslim olacağınız tehlikedir. Sal, en küçük ve en dengesiz yüzdürme aygıtlarından biridir. Rüyada sal; bastırılmış belleğe ya da rahatsız edici bir gerçekleşmeden kaçınmak için son çabayı gösterebilir. Ya da hayat kurtarıcı bir şey, bir dayanak noktası olabilir. Öte yandan rüya bir havuzda veya gölde bir salda olağan durumda ise basitçe dinlenme ve keyfi gösterebilir.

Rüyada Boş Sal Görmek

Yaşamla baş etmekte umut edilen zayıf görüşlülüğü veya yetersiz düşünce ve fikirleri gösterir. Amacınız olmadan sürüklenen ya da zayıf ilkelerde yüzen bir ilişkiye işaret eder. Bazı rüyalarda ise kendinizde veya durumunuzda can kurtaran bir değişiklik olabilir.

Rüyada Sal Üzerinde Olduğunu Görmek

Bir rüyada salda olduğunuzu görmek; iş seyahatlerinizde büyük bir başarıyı yakalayacağınızı gösterir. Bir salda varış noktanıza ulaşırsanız başarı ve kazanç elde edersiniz. Sert bir rüzgâr estiğini görmek tehlikelere, sal üzerinde fırtınaya kapılmak ve salın parçalanması gibi rüyalar yakın gelecekte meydana gelebilecek kazalara dikkat etmeniz gerektiğine dair uyarı mesajlarıdır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın