Rüyada Saldırıya Uğramak

Rüyada saldırıya uğramak; kişisel kontrol konularıyla ilgilidir. Saldırıya uğradığınızı gördüğünüz rüyalar genelde kendinize veya başkalarına zarar vermekle ilgili değildir; ancak çözülmemiş kendi iç çatışmalarınız hakkında olabilir. Şiddeti ve verdiği korku sizi rahatsız edebilir fakat saldırı rüyaları barışçıl çözüme ulaşmanın bir yolunu gösterir. Hayatınızı tam olarak kontrol ettiğinizi düşünseniz bile, yine de saldırıya uğradığınız bir rüyanız olabilir, çünkü bilinçaltınızın derinliklerinde kontrolünüzü kaybettiğinizde neler olacağından korkarsınız.
Rüyada saldırıya uğramak veya saldırmak çoğu kez hayatınızdaki durdurmaya, düşünmeye ve nelerin değişmesi gerektiğini görmeye çağırır. Rüyada saldırıya uğramak; kişiye iç çatışmaları dizginlemek, yeni çözümler ve inançlar geliştirmek, büyümek için hayatını nasıl değiştirebileceği konusunda mesajlar verir. Bu rüya size dinlenmek ve kendine güvenip güçlenmek için şans sunar.

Rüyada Canavar Saldırısına Uğramak

Rüyadaki canavarlar korku ve endişeleri gösterebilir ancak kötü değildir. Bazen rüyada görülen bir canavarın saldırısı eğlenceli bir şeylerdir veya kendi korkularınızdan özgürlüğe geçişleri anlamanıza yardımcı olacak bir kişidir. Bazı canavar rüyaları gizemli olabilir, ancak bu tür rüyalar, içinizdeki yeni becerileri keşfedip henüz tam olarak hazır olmadığınız güçlü bir dönüşüme işaret edebilir.

Rüyada Düşman Saldırısına Uğramak

Sizi büyük ölçüde etkileyecek olan rüya; genellikle çatışma halinde, doğar, ya da kendi duygu, cinsellik ya da öfke hislerini yansıtır. Bazen korku kendi potansiyeliniz veya genişleyen bakış açınız hakkındadır. Bazen de saldırıya uğrama rüyaları kendini cezalandırma veya sadizm biçimlerini yaşama isteğini gösterir. Çoğu durumda böyle bir arzu; etki – tepki prensibi ile açıklanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (4)

Soner Kiriş

Rüyamda üzerime doğru gelen yüzlerce çakal vardı hava karanlıktı ama etrafımdaki herşey görünüyodue etrafımız dağ tepelerlek kaplıydı üzerime gelen çakalları fırlatıp atıyordum fakat sürekli üzerime atlıyor lardi

Ahmet Ferik

Rüyamda sokakta kek yiyorum iki çocuğun yanından geçiyorum biri yediğim kekden istiyor vermiyorum kovalıyorlar sonra onlara yakalanıyorum ve birden vahşi yaratığa dönüşüyorlar saldırıyorlar ağızlarından kan damlıyor benim etlerimi koparırlarken ben onları öldürüyorum

Eser

Rüyamda sevgilimle el ele yürüyoruz. Bir caminin avlusunda 4 genç kağıt toplayıcısı bana laf atıyor. Sevgilim de beni korumak için onları tersliyor ve biriyle tartışıyor. Sonra diğer üçü de olaya müdahale edip sevgilimin üzerine çullanarak onu darp ediyorlar. Rüyam ne anlama geliyor?

Elif

Sarışın bir adam vardı. Bize ıslak mendiliniz var mı diye sordu. Kıyafetlerine kan bulaşmıştı. Yanımda benimle aynı isimde bir arkadaşım vardı. Arkadaşım adama yaklaştı ve adam bileğinden tuttu. Sokakta hiç kimse yoktu ve adam şimdi sizin kafanıza öyle bir vuracağım ki öleceksiniz gibi bir şeyler söyledi. Ben o anda havaya 4 metre falan yükseldim. Beni yakalayamıyordu. Arkadaşım orada kalmıştı. Onun elinden tutup onu da yukarıya çektim. Bize zarar veremedi. Kalabalık bir yere doğru gittik. İnsanlara bağırıyordum ama sesim çıkmıyordu çok fazla. Daha sonra da uyandım. Yorumlar mısınız?