Skip to Content

Rüyada Saç Yaptırmak

Rüyada saç yaptırmak; cinsellik ve şehvet duyguları, hayranlık duyulma arzusu ve hayatın duyumsal yanından zevk alma istekleri ile ilgilidir. Saçınız ile alakalı rüyalar çok kişisel ve samimi duygularınızdır, çoğu kez çok alt kimlik duygusu ile ilişkilendirilir ve dünyanın sizi nasıl görmesini istediğinize ya da özgüven veya güvensizlik hislerinize bağlı olabilir. Bazı kişiler için de saç yaptırmak görüntü arkasına saklanıp gerçek benliği gizlemek olarak açığa çıkar.
Rüyada saç yaptırmak; sizi özgürleştiren, heyecanlandıran, kendine güveninizi güçlendiren eylemlerinizdir. Saçlarınızı kesmek veya boyamak sureti ile model değişimi yaptırdığınız saçlarınız bir kimlikten kurtulduğunuzu, yeni bir kimlik yaratmaya çalıştığınızı ve artık sizin için yararlı olmayanı attığınıza işaret edebilir. Bu yeni yönün, saçınızın sağlıklı olup olmadığına bakarak, sağlıklı bir seçim ya da rüyada ortaya çıkan duygu ayrıntılarına bakarak, olumlu bir yön olup olmadığını yorumlayabilirsiniz.

Rüyada Saç Modeli Değiştirmek

Rüyada güzel bir saç; kişiliğiniz, görünüşünüz veya başarılarınız ile gurur duymayı simgeler. Saç rüyaları; kişiye öz benliklerine bakmayı ve etrafına nasıl göründüğünü oysa gerçekte nasıl olduğu, kendisini nasıl ifade ettiğinin kontrol etmeye davet eder. Saç modelinin değişimi özgüven kazanmayı, yeni bir görünüm ile değişim ve dönüşüm sürecini ifade eder.

Rüyada Kötü Bir Saç Yaptırmak

Bazı saç rüyaları ummadığınız, beğenmediğiniz veya saçlarınızın olağandışı derecede koyu, düzensiz veya tuhaf olduğu saçlarla ilgili olabilir. Bu tür rüyalar rahatsız edici olabilir, ancak genelde iyi niyetli manalara sahiptir. Beklemediğiniz bir yerde kırılan yeni bir fikri gösterebilirler ya da kimlik arzumuzu ifade eden vahşi, dokunulmamış bir tarafın işareti olabilirler.