Rüyada Saç Yanması Görmek

Rüyada saç yanması görmek hayra yorulmaz ve rüya sahibinin sağlığının bozulacağına işaret eder. Kişinin uzun bir süre tedavi olacağına ve eski sağlığına kavuşmasının uzun bir zaman alacağına delalet eder. Ayrıca rüyada saç yanması görmek hanedeki sıkıntılara, aile bireyleri arasındaki tatsızlıklara, tartışmalara hatta boşanmalara işaret eder. Rüyada kendi saçlarının yandığını gören kimse yakın zamanda büyük bir kaza geçirir ya da iş hayatı ile ilgili oldukça büyük bir sorunla karşılaşır. Rüyada başka bir kişinin saçlarının yandığını görmek ise masum bir kişiye iftira atmaya işaret eder.

Rüyada Yanmış Saç Görmek

Rüyada yanmış saç görmek kişinin geçmişinde kalan ve artık telafisi mümkün olmayan hatalar yaptığına işaret eder. Bir erkeğin bu rüyayı görmesi yaptığı büyük hatalar sebebi ile istenmeyen kişi olacağına yorumlanır. Bu rüya, rüya sahibinin başına gelen bir uğursuzluk olarak tabir edilir ve evlenmek üzere olan çiftler için son anda bu fikirden vazgeçmeye işaret eder.

Rüyada Yanmış Saçları Kesmek

Rüyada yanmış saçları kesmek kişinin geçmişten aldığı derslerle geleceğe hazırlandığına, yepyeni bir hayata başlamak için büyük kararlar alacağına delalet eder. Rüya sahibinin geçmişten gelen sorunlarını ve sıkıntılarını tamamen unutması için zamana ve sabra ihtiyacı olduğuna ancak gelecekte hedeflerine ulaşıp, istediği yere varacağına da işaret eder. Rüyada yanmış saçlarını kesen kişi eğer bir kadın ise ikinci evliliğini yapacağı manasına gelir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın