Rüyada Saça Kına Yakmak

Rüyada saça kına yakmak kişinin hayatında bazı problemler olduğuna, bu sorunlara çok kafasını takıp sürekli endişelendiğine, stresten kendini yedip bitirdiğine, neşesini kaçıran, büyük bir hüzün getiren ve kişinin yüzünü solduran bu durumun kısa bir süre içinde olumlu sonuçlanacağına işaret eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin hastalıklarının son bulacağına, çalışma hayatında her şeyin yolunda gideceğine, kişinin hayattan beklediği mutluluğu alacağına delalet eder.

Rüyada Saçına Kına Yakıldığını Görmek

Rüyada saça kına yakıldığını görmek kişinin çevresinde hayırlı ve kendisinin iyiliğini düşünen kimseler olduğuna ve bu kişilerin rüya sahibine bir faydasının dokunacağına işaret eder. Bu sayede kişinin mutluluğu ve sevinci tam anlamıyla yaşayacağına, havalara uçacağına delalet eder.

Rüyada Saça Kına Yaktırmak

Rüyada saça kına yaktırmak kişinin iyi yerlere geleceğine, kazancının her geçen gün artacağına, bolluk ve bereketin haneyi saracağına ancak bunları elde etmek için rüya sahibinin büyük çabalar göstermesi tabiri caizse tırnağıyla kazıyarak ulaşması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Saçına Kına Koymak

Rüyada saçına kına koymak rüya sahibinin ışıl ışıl güzel bir hayata sahip olacağına, mutluluk ve sevinçlerin ardı arkası kesilmeden geleceğine, güzel günlere delalet eder. Ayrıca bu rüya kişinin parasal sıkıntı yaşamadan, borca girmeden, refah içinde günler geçireceğine, bolluk ve bereketin evinde hakim olacağına ve rüya sahibi için sağlıklı, uzun bir ömre işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (6)

Demet

Ruyamda bir tanidigimiz sacina kina surmustu bu benim icin ne anlama
Gelir?

Sakine çetin

Rüyamda annem saçıma kına yakıyordu bizde domates ve cin biberiyle turşu yapıyorduk

Emine

Rüyamda tanıdığım bir gençle yüz yüze bakıyoruz. Çok yakın mesafede ve yanımızda bir tabak nar var. Nar çok güzel ve yemeden tadını alıyordum. Sonra uyandım.

Emine

Rüyamda ölmüş olan babamı tekrar ölmüş olarak gördüm.

Emine

Rüyamda bir düğünde oynuyordum. Yorumlar mısınız?

Mehtap

Yakınımın düğünü varmış. Annem ordan kınayı alıp saçımı kınalıyordu.