Rüyada Poz Vermek

Rüyada poz vermek rüya sahibinin kendini beğenmiş tutumlarına ve kişinin bu tutumları sebebiyle arkadaşlarından olumsuz eleştiriler alacağına, ufak tartışmalara gireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin gösterişi seven ve başkalarına kendini kanıtlama çabasında olan biri olduğuna bu durumun kendisine olumsuz dönüşleri olacağına yorulur. Bazen de bu rüya faydasız işlerle zaman kaybetmeye ve hayırsız işler peşinde koşmaya işaret eder. Sahip oldukları hakkında çok konuşan rüya sahibinin çevresindekilere varlık sahibi olduğunu kanıtlamak için büyük bir çaba içine girdiğine de tabir edilir.

Rüyada Fotoğrafçıya Poz Vermek

Rüyada fotoğrafçıya poz vermek kişinin adını duyurmak, şöhret olmak için büyük çabalar sarf edeceğine ve bu nedenle ailesi ile arasının açılacağına delalet eder. Ayrıca bu rüya kişinin hayallerinin peşinde giderken bazı engellerle karşılaşacağına ve ihtiyatlı olmaz ise çevresindekilerin ondan yararlanma çabasına gireceklerine de işaret eder. Rüyayı göre erkek ise, hayatında karşılaşacağı bir takım problemler olacağına ve bu sorunlarla baş etmek için çok emek harcayacağına yorulur.

Rüyada Ayna Karşısında Poz Vermek

Rüyada ayna karşısında poz vermek bencil hareket eden rüya sahibinin çalışma hayatında olumsuz eleştirilere maruz kalacağına, çevresindekiler tarafından çok sevilmediğine ve bu sebeple iş yerinde kuyusunu kazan çok kişi olduğuna delalet eder. Sadece kendisini düşünen ve paylaşmayı sevmeyen rüya sahibinin kendisine çeki düzen vermediği takdirde herkes tarafından terk edileceğine ve sonunda hem sosyal hem de çalışma hayatında yalnızlık çekeceğine işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!