Rüyada Saç Tıraşı Olmak

Rüyayı gören kişi yeni arayışlar içinde olup farklı arayışlar içindedir. Rüyada saç tıraşı olmak rüya sahibinin iş ve arkadaş değişikliği yapacağını gösterir. Sosyal ortamı değişecek ve daha popüler biri olacaktır. Kişinin kalbi çok temiz olup bu dünya ile birlikte ahiret için de çalışan biridir.

Rüyada Saçlarını Kestirdiğini Görmek

İstenmeyen durumlar neticesinde kişi ortaklık olduğu işten ayrılacaktır. İş konusunda bazı sorunlar yaşayacak olan rüya sahibinin gelirinde de azalmalar olacaktır. Hane içinde de maddi konular yüzünden sorunlar çıkacak ve huzursuz olacaktır. Evli ise büyük tartışmalar yaşayabilir ve eşinden ayrılabilir. Ev ya da arazi gibi malların satılması olarak da yorumlanır.

Rüyada Saç ve Sakal Tıraşı Olmak

Huzur dolu bir hayat rüya sahibini bekliyor. Geleceği parlak olacağı gibi canını sıkan bir durumla karşılaşmaz. Rüya sahibi dinine inanan ve iman sahibi biridir. Sıkıntıdan uzak bir yaşam sürdürür ve sevdikleri ile mutlu, uzun ömürlü bir hayat sürdüreceğine işaret eder.

Rüyada Saçını Kendi Tıraş Etmek

Rüya sahibini bir dönem huzursuz günler bekliyor. Huzursuz olacağı gibi depresyona da girebilir. Kararsız bir kişiliği olan rüya sahibinin iş hayatı da düzende değildir. İstenmeyen durumlarla karşılaşacak ve bu durum neticesinde depresyona girecektir. Sevdiği kimselerle arası açılacağı gibi aile içinde huzursuzluğa da işaret eder. Rüya sahibi bir dönem önemli kararlar vermekten kaçınmalı.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın