Rüyada Saç Teli Görmek

Rüya sahibinin şüpheci olduğunu gösterir. Rüyada saç teli görmek kişinin özel hayatından dolayı bazı endişeleri olduğunu ve herkese şüpheli yaklaşımlar sergilediğini gösterir. ruhsal yaşamı bozulacağı gibi paranoyakça davranışlar içinde bulunabilir ve çevresinden de uzaklaşabilir. Evli ise rüya sahibi eşi aldatabilir ya da yakın arkadaşları tarafından kandırılabilir. Yalancı kişiler çevresinde olduğu için iftira ile karşılaşabilir.

Rüyada Saç Teli Kopardığını Görmek

Kendi saç telini kopara kişi üzücü bir durum ile karşılaşır. Aile içinde kavgalar olacağı gibi mal yüzünden ailesiyle arası açılabilir. Akrabaları ile üzücü durumlar yaşayacak olan rüya sahibi bir dönem uzak kalmayı seçecektir. Başkasının saç telini koparmaksa iyi niyetli kişilere kötü sözler söyleyerek kalplerini kıracağını gösterir.

Rüyada Saç Teli Toplamak

Kişinin sıkıntıları kaybolacağı gibi pişmanlıklarını da yenecektir. Hasta ise şifa bulur. Maddi durumu bozuk ise yakın bir zaman içinde eline toplu para geçer. Yakın çevresinden birinin ölüm haberini de duyabilir. Yeni bir iş ortaklığına girişeceği gibi terfi de alabilir. Rüyada kendi saç telini toplamak hayra yorulurken başkasının saç telini toplamak iyiye işaret olmaz.

Rüyada Saç Tellerini Atmak

Rüya sahibi bazı sıkıntılar yaşamıştır. Derdini kimseye açamadığı gibi sosyal hayatı da kötü gidiyordur. Sıkıntılarını tek başına çözmek istese de çoğu zaman yetersiz kalıyor. Aile içinde ise sorunlar çıktığı için ailesinden de uzaklaşacaktır.

 

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın