Skip to Content

Rüyada Saç Yolmak

Kişinin maddi kayıplar yaşayacağını gösterir. Rüyada saç yolmak sıkıntılara ve zorluklara işaret eder. Kötü haberler alacak olan rüya sahibinin dikkat olması gerektiğini belirtir. Kişinin yakın çevresi ile arasında bazı zorluklar çıkacak ve bu durum karşısında çevresinden de uzaklaşacaktır. Gereksiz tartışmalar içine düşebilir. Rüya sahibi sıkıntılı bir döneme gireceği gibi hastalanacak ve bir dönem işlerini yapamaz hale gelecek.

Rüyada Saçlarını Çektiğini Görmek

Rüya sahibi sıkıntıya düşer ve bu durum onu kederlendirir. Rüya sahibi dünya malına çok önem veriyor ve umutsuz olacağı günler içinde yer alacaktır. Manevi hayatını unutacak olan rüya sahibi borç altına da girebilir. Ailesiyle arası açılacağı gibi aile üyelerinden biriyle mal davasına girebilir.

Rüyada Saçlarıyla Oynadığını Görmek

Rüya sahibi dünya hayatının nimetlerinden faydalanan biridir. Boş işler peşinde koştuğundan işlerini de aksatıyordur. Arkadaş çevresi iyi olmayıp, menfaatçidir. İş hayatında zorluklarla karşılaşacak ve rüya sahibi bir dönem maddi sıkıntılar içerisinde olacaktır. Yeni bir iş değişikliği de yapabilir. İş değişikliğinden istediği neticeyi alamayabilir.

Rüyada Saçlarının Döküldüğünü Görmek

Toplum içinde küçük düşecek ve dışlanacak. Hataları yüzünden çevresi ile tatsızlıklar yaşayacaktır. Servetini kaybedebileceği gibi borç altına da düşebilir. Eski hatalardan ders alınması gerektiğini belirten uyarıcı niteliğinde bir rüyadır. Bazı olaylar rüya sahibine endişe verdiği için kuşkulu davranışlar sergileyen rüya sahibi bir dönem çevresinden de uzaklaşacaktır.