Rüyada Saç Örmek

Rüyada saç örmek, rüyayı gören kişinin iki manada yorumlanmaktadır. Rüyada saç örmek rüya sahibini rüyada zor bir duruma sokmuyor ise, mutlu, huzurlu, sağlıklı, rızıklı, kısmeti açık ve uzun bir hayat manasına gelmektedir. Rüyada saç örmek rüya sahibini rüyada zor bir duruma sokuyor ise, rüya sahibinin gerçek hayatta da insanlar tarafından hoş karşılanmayan bir takım şeyler yapacağına, şansızlıklar yaşayacağına ve mutsuz günlerin yakın olduğuna delalettir.

Rüyada Saç Ördüğünü Görmek

Rüyada saç ördüğünü görmek, rüyayı gören kişinin çevresindeki iyi kalpli bir takım kimselerden destek alarak borçlarını kapatacağına hatta borçlarını kapattıktan sonra ciddi manada kar yapacağına, yaptığı kar ile bazı yatırımlar yaparak elindeki parayı çoğaltacağına işarettir.

Rüyada Saç Dökülmesi

Rüyada saç dökülmesi, rüyayı gören kimsenin aklına çok zekice fikirler geleceğine, bu fikirler sayesinde iş hayatında üstün başarılar sergileyeceğine, bu üstün başarılar sayesinde de maddi durumunu düzelteceğine hatta zenginleşeceğine ve adının ünleneceğine delalettir.

Rüyada Saç Kesmek

Rüyada saç kesmek, rüyayı gören kişinin çalışma hayatındaki bazı konularda uzmanlaşmak adına ve kendini geliştirmek adına bazı kurslara, eğitimlere ve seminerlere katılacağı rivayet olunur.

Rüyada Saç Kestirmek

Rüyada saç kestirmek, rüyayı gören kişinin çok fazla zenginleşeceğine, maddiyat ile ilgili bütün sıkıntılarının biteceğine, çok çalışıp elde ettiği bu zenginliğin kıymetini çok iyi bileceğine, emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına işarettir.

Rüyada Saç Boyatmak

Rüyada saç boyatmak, rüyayı gören kişinin gerçek hayatta halinden memnun olmadığı, yaşadığı hayattan sıkıldığı ve çalıştığı işten de memnun olmadığı rivayet olunmaktadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın