Rüyada Rüya Anlatmak

Rüyada rüya anlatmak, rüyayı gören kişinin reel hayat ile ilgili bir takım hayallerinin olduğuna, bu hayallerin çok önemli olduğuna, yaşı ilerlemiş bir bayandan destek alarak hayallerini gerçekleştireceğine delalettir. Rüya sahibinin çalışma hayatındaki mevkisinin hayallerindeki gibi olacağına, bazı bilirkişilerden destek göreceğine, işinin ehli olacağına delalettir.

Rüyada Rüya Anlatıp Tabirini Dinlemek

Rüyada rüya anlatıp tabirini dinlemek, rüyayı gören kimsenin gerçek hayatta güzel sonuçlar çıkacağından emin olduğu bir takım mevzuların olumsuz sonuçlanacağına, sürekli tekrarlanan hatalar sebebiyle sıkıntılı bir döneme girileceğine, kötü karakterdeki bazı kimselerle bir takım işbirliği yapılacağına fakat kimselerin kötü olduğunu anlayınca bu hatadan geri dönüp az hasarla kendini kurtaracağına rivayet olunmaktadır. Bu rüya ayrıca alınacak olumsuz ve doğruluğundan emin olunmayan bir haber sebebiyle rüya sahibinin gerçeği bulmakla kafayı bozacağına sonra da bu haberin yalan odluğu ortaya çıkınca çok fazla psikolojisinin bozulacağına ve sinirleneceğine delalettir.

Rüyada Tabirciye Rüya Anlatmak

Rüyada tabirciye rüya anlatmak, rüyayı gören kişinin çok fazla çalışarak elde ettiği kazançları biriktirerek maddi durumunu fazlasıyla düzelteceğine, zenginleşeceğine, iş değiştirerek malına mal mülküne mülk katacağına işaret etmektedir. Bu rüya kişinin maddiyatının düzeleceğine, şansının olumlu yönde döneceğine, karşısına fırsat üstüne fırsat çıkacağına, mal mülk sahibi olacağına ve kaliteli bir hayat süreceğine delalettir.

Rüyada Rüya Anlatmak (Psikolojik Yorum)

Rüyada rüya anlatmak, rüyayı gören kişinin dertleşecek, hayatıyla ilgili şeylerden konuşacak insanlara ihtiyaç duyduğunu, kalbini açmak istediği bir takım kimselerin olduğunu ve rüya sahibinin sürekli kendinden bahseden bir kimse olduğunu işaret etmektedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın