Rüyada Sarı Taksi Görmek

Rüyada sarı taksi görmek, rüyayı gören kimsenin çok hızlı bir şekilde iyi ya da kötü bir haber alacağına işarettir. Rüyada sarı taksiye binmek, rüya sahibinin bir yolculuğa çıkacağına ve bu yolculuk esnasında bazı sağlık problemleri yaşayacağına işaret etmektedir. Rüyada bir sarı taksiyi durdurmak, rüyayı gören kimsenin hayatıyla ilgili bazı kararlar vereceğine, bir takım önemli gelişmeler yaşanacağına, rüya sahibinin önüne çıkan bazı fırsatları güzel bir şekilde değerlendireceğine delalettir. Rüyada sarı taksiden indiğini gören kimsenin hayatındaki sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına işarettir.

Rüyada Taksi Görmek

Rüyada taksi görmek, rüyayı gören kişinin bir seyahate çıkacağına işaret etmektedir. Rüyada görülen taksi hareket halindeki bir taksi ise rüya sahibinin gerçek hayattaki işlerinin hızlıca olacağına, fakat rüyada görülen taksi duran bir taksi ise rüya sahibinin gerçek hayattaki bazı işlerinin yavaşlayacağına ve beklediği haberin bir türlü kendisine ulaşamamasına işarettir. Rüyada taksiye binmek ve bulunduğu yerden uzaklaşmak, rüya sahibinin gerçek hayatta da bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına, gitti yerden de geri dönmeyeceğine, rüyada görülen taksi eğer çok hızlı gidiyor ise rüya sahibinin kendisini tehlikeye atacak bir takım işlere girişeceği rivayet edilmektedir.

Rüyada Taksici Görmek

Rüyada taksici görmek, rüyayı gören kişinin kendisine yol gösteren iyi kalpli bir kimse ile karşılaşacağını işaret etmektedir. Taksiciye para verdiği gören kimse gerçek hayatta da fikir aldığı bir kimseye belli bir miktar para vereceğine, taksici ile sohbet ettiğini gören kimse ise kendisine gerçek hayatta yol gösteren kişi sayesinde güzel haberler alacağı ve feraha ereceği rivayet edilmektedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın