Rüyada Saç Ağarması Görmek

Rüyada saç ağarması görmek; ömrün uzun olacağına yorumlanmaktadır. Eğer saçların tamamı ağardıysa fakirlik olarak yorumlanır. Tamamı değil de sadece bir kısmı ağardıysa da ciddi tavra işaret eder. Eğer rüya sahibi evliyse erkek evlada sahip olacağına işaret ederken bazı rüya yorumcuları, eşinin günahkar bir kimse olmasına işaret ettiğini belirtmişlerdir. Maddi zarara da yorumlanan bu rüyayı gören kişi senelerdir biriktirdiği kazancını kaybedecek, varını yokunu çar çur edecektir.

Rüyada Saçtan Beyaz Tel Koparmak

Rüya sahibi hakkında bilgi veren bu rüya, rüyayı gören kişinin çevresindekileri insanlara faydalı bir kimse olduğuna ışık tutmaktadır. Kendinden yaşça daha büyük insanlara karşı saygısız hiçbir tavrının bulunmadığına, onların yardımına koşmak için elinden gelen her şeyi yaptığına, diğer insanları mutlu etmek için çaba sarf etmesine işaret eder.

Rüyada Beyaz Saç Kesmek

Kişi eğer rüyasında beyaz saç kestiğini görür ise o zaman bunun anlamı şudur: Çok sevdiği, çok değer verdiği bir kişi ile arasında yaşanan sorundan dolayı, yollarını ayırır. Bu ayrılık onun canını çok sıkar ama uzun sürede bu ayrılık onun için hayırlı olacaktır ama başlangıçta kişinin bu durumu anlaması söz konusu değildir. Özetle sonuçta hayırlı olacak bir rüyadır.

Rüyada Bıyıkların Beyazladığını Görmek

Rüya sahibinin özgüven eksikliğine sahip bir kişi olduğuna ışık tutar. Eğer bu güven eksikliği ortadan kalkarsa çok ciddi başarılar elde edecek, adından bahsettirecektir.

Rüyada Saçın Beyazlaması

Saçın ağarması ile aynı anlama gelmektedir. Olumsuz anlamda şanssızlığa, iyi anlamda ise rahat yaşama işaret eder.

Rüyada Saç ve Sakalın Beyazlaması

Hayırlı bir rüya değildir. Kısmetsizlik anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin kısmeti kapanacak, kazancı azalacak, işleri yolunda gitmeyecektir. Parasız, mutsuz ve huzursuz günler kapıdadır. Eve giren rızk azalacak, bu da yanında mutsuzluk getirecektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın