Rüyada Para İstemek

Rüyada para istemek; rüya sahibinin maddi sıkıntıları vardır ve bu sıkıntılı süreçte yakın akraba çevresiyle arası bozulacaktır. Başkalarından alınan borç paraların ödenemediğinden kaynaklanan mutsuzluklar söz konusudur. Tartışmalar, maddi sıkıntılar, güçlükler olarak yorumlanır. Eğer rüya sahibi patron konumdaysa ve mesleki anlamda kendi işinin patronuysa maddi sıkıntıların olduğu süreçte personelin maaşı ödenemeyecektir. Anlayışsızlık içinde olunan bir dönem ve sabırsız tavırlar bu döneme yön verecek hareketlerdir.

Rüyada Borç Para İstemek

Rüya sahibi hayatın kendisine verdiği kadarıyla yetinememekte ve gözünü hep daha yükseklere dikmektedir. Elinde olanın kıymeti ise yok denecek kadar azdır. Hep daha fazlası, daha iyisini istemektedir. Bu istekler de maddi olarak kendisini de ailesini de sarsacaktır. Saygın kişiliği sarsılmaya başlayacak ve düşünmeksizin atılan adımlar hayata olumsuzluklar katacaktır.

Rüyada Para Vermek

Rüya sahibinin para verdiğini gördüğü kimseye gerçek anlamda bir yardımı dokunacaktır. Eğer para verilen bu kimse aile içindeyse varis durumu söz konusudur ve miras olayları konuşulacaktır.

Rüyada Birinden Bir Şey İstemek

Üstesinden gelinecek sıkıntılar vardır ve tüm zorluklar birer birer devrilecektir. Rahat, güzel bir hayata sahip olunacak huzursuzluk geride kalacaktır.

Rüyada Yardım İstemek

Rüya sahibinin sevileceği bir ortamda bulunduğuna ve bu ortamın zor zamanlarda da eksilmeyeceğine işaret eder. Yalnız kalınmayacak ve ağır dönemler hep birlikte atlatılacaktır. Bir başka rüya yorumuna göre ise güzel ve yeni başlangıçlara da yorumlanmaktadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın