Rüyada Sakallı Adam Görmek

Rüyada sakallı adam görmek; rüyada görülen bu kişinin tipiyle yorumlanır. Eğer sakallı adam uzun boylu bir kimseyse başarı ve zafer olarak yorumlanır. Eğer bu sakallı adam kısa boylu ise çok kısa sürede alınacak haber olarak yorumlanır. Eğer rüyada görülen bu kişi nur yüzlü ve yaşlı bir kimseyse işlerin yolunda gideceğine işaret eder.

Rüyada Kirli Sakallı Adam Görmek

Genel olarak rüya mutluluk, manevi huzur, sevgi, saygı ve beklentilerin karşılanması olarak yorumlanmaktadır. Eğer sakallı adamdan bir şey alınıyorsa nimet; bir şey veriliyorsa zekat vermek, yardım etmek olarak yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre ise eğer sakallı adam kirli sakallı daha doğrusu yer yer sakallı olan bir kimseyse kötüdür ve hayırlı olarak yorumlanmaz. Şeytani bir güce işaret eder.

Rüyada Siyah Sakallı Adam Görmek

Genel olarak hayırlı bir rüyadır. Pek çok anlamı karşılamaktadır. Bunların en başında ise hayırlı evlat gelir. Bu rüyayı gören kimsenin hayırlı bir evlada sahip olduğuna ya da olacağına işaret eder. Diğer bir anlam ise makam, başarı şeklindedir. Görülen sakal siyah renkli ise asalete işaret eder. Eğer rüya sahibi kendinde siyah sakal görürse çevresindeki insanların kendine saygı duyacağına işaret eder.

Rüyada Kırmızı Sakallı Adam Görmek

Eğer görülen sakal kırmızı renkliyse fitne sokmak anlamına gelirken aynı zamanda ikili ilişkiler için vazgeçemeyişlere yorumlanır. Hissedilen duygu öylesine yoğundur ki rüya sahibi iradesini kaybedercesine sevmektedir. 

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Simal mural

Ruyamda siyah sakalli bir adamin beni dovdugunu gordum bununla ilgili cok urktum korktum acaba bunun yorumu nedr

Sude

Rüyamda çocukken aşık olduğum su andada sevgi ve saygi duydugum asla icimde koparamadigim bir adami gordum . Bu adam normal hayatta köse bir adam ama rüyamda sakalları cikmisti kisaydi sakalları ama belirgin bir bicimde vardı ve siyah sakallari vardi .ruyam bu kadardi ama beni cok etkiledi yorumlarsaniz sevirinim