Rüyada Rüya Tabir Ettiğini Görmek

Rüyada görülen bir rüyayı tabir ettiğini görmek, hem doğruya, hem de yalana işaretle yorumlanır. Çünkü doğru çıkması mümkün olduğu ve olacağı gibi, yalan olması ve gerçeğe uymaması da mümkündür denilmiştir. Bunun içindir ki, uykusunda bir rüyayı tabir ediyormuş olduğunu görmek, doğru olmayan yani, yalancı olan bir kimsenin dilinden (ağzından) bir ha­bere işarettir denmiştir. Doğru ve dürüst bir yorumcunun yaptığı yorum ve tabir o rüyanın aynen çıkmasına, gerçekleşmesine işarettir denmiştir.

Rüyada rüya tabir etmek, doğru olmayan bir kişinin dilinden çıkacak bir habere işârettir.

Rüyada, doğru olan bir kişi rüyasını tabir etse, tabir olduğu gibi gerçekleşir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (5)

Bengi Mavi

Rüyamda akrabamı gördüm. Kadın ygs lys help diye bağırıyordu iki üç kişi de onu tutuyordu ne yaptığını anlayamadım ilk korktum çünkü fenaşık geçiriyor gibiydi. Ondan sonra onun dedikleri rüyaymış gibi, söylediklerine rüya tabiri yaptım ne demek istediğini anladım. iki tane şeytan gördüm

Naci ALTAY

Arkadaşıma yazdım unutmamak için adı eda yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

Sabah işyerine herkes giriş yapıyor bende giriş yaptım elimde yoğur ve bir kaşık tadına bakmışım tadınağzımda sonra sen giriş yaptın özge lale vardı yanında günaydın dedin ve ben sol tarafındaydım sen sağını kapatıyordun ve ben sana seslendim sen hafif dönünce sağ kulak üstünde saç kıran gibi bir şey olmuş büyükce onu kapatmaya çalışıyordun geçmiş olsun dedim sende sağol dedin ve musa geldi bir konteynere gitti o arada enes geldi ve elimdeki yoğurttan tatmak istedi bende kaşık al gel ye dedim ve gitti sen birini gördün bende seni izledim takım elbiseli biri ve takım elbiseli adam konteyner e girdi sende girdin bende arkandan geldim karşında o takım elbiseli adam ve ilaçlardan bahsediyordunuz elinde 2–3 ilaç o ilaç iyi geldi filan bende hemen yanına oturdum bir defter var aldığın ilaçların imzasını atıyordun iki üç imza attın o arada takım elbiseli adam yok oraya değil dedi sayfa çevirdi musada sigara yaktı bende burada sigara serbest mi dedim hepiniz güldünüz bende yaktım ve sen bir anda masaya kafanı koydun sarhoş gibi kalktın takım elbiseli buraya imza atıcan değince sende kalemi adamın elinden alırken adam elinden tuttu sonra kafandan tuttu sen sarhoş gibi bakıyordun adam seni dudaklarından öpmeye kalktı bende hop hop ne yapıyon sen dedim ve şunları dedi bu kadar ilaç veriyoz olsun okadar dedi öptü ve seni tutup çektim yerimden kalktım göremimi kapayıp açtım yataktan kaklmışım.

berat demir

Etrafi tel çitf ile cecveri bir tarla içindeyim ve bolum bolum olmuş yerler icinde olan yerlerde köpekler var yerler biraz çamur icinde olmakta

Nilen

Rüyamda Engelli oglumu çıplak tavuk kumesinin yaninda yerde gördüm tavuklar etrafında ekmek içi yiyorlardi

Nur

Rüyada eski komşumuzun evindeydik ve paramı koyduğum yerde bir süre sonra 2 kat fazlası vardı ve almıştım. Oturma odasına gittiğimde birisi rüyada hırsızlık yaptığını görmek sabır edilirse sıkıntılardan kurtulacağına tabir edilir dedi. Kısaca rüya içinde yaşadığım olayı o an rüya tabiri olarak anlatıldı. Ardından rüyamda ya intihar ediyordum ya da kaza geçiriyordum. Akşamdı ve bir arabanın üstüne doğru koşup önce yukarı yükseldim. Ardından sırt üstü yere düştüm ve öldüm. Etraftaki insanlar arasından bir tanesi koyu mavi takım elbiseli bir adam vardı. Elini uzattı ve tebessüm edip beni kaldırdı. Ardından bana gerçekten ölmek istiyor musun diye sordu. Evet dedim ve neden dedi. Dayanamıyorum dedim ve etrafımdaki insanlar birden değişti. Aynı yerdeydim fakat farklı insanlar vardı. Birisi hoş geldin dedi. Bana elini uzatan adam birden benim yaşlarımda bir kıza döndü sarıldı ve ağladım. Ardından uyandım.