Skip to Content

Rüyada Rüya Tabir Ettiğini Görmek

Rüyada görülen bir rüyayı tabir ettiğini görmek, hem doğruya, hem de yalana işaretle yorumlanır. Çünkü doğru çıkması mümkün olduğu ve olacağı gibi, yalan olması ve gerçeğe uymaması da mümkündür denilmiştir. Bunun içindir ki, uykusunda bir rüyayı tabir ediyormuş olduğunu görmek, doğru olmayan yani, yalancı olan bir kimsenin dilinden (ağzından) bir ha­bere işarettir denmiştir. Doğru ve dürüst bir yorumcunun yaptığı yorum ve tabir o rüyanın aynen çıkmasına, gerçekleşmesine işarettir denmiştir.

Rüyada rüya tabir etmek, doğru olmayan bir kişinin dilinden çıkacak bir habere işârettir.

Rüyada, doğru olan bir kişi rüyasını tabir etse, tabir olduğu gibi gerçekleşir.

Aysu

Tuesday 26th of November 2019

Rüyamda çok sevdiğim bir arkadaşımın nişani vardi.Nişan bizim evde oluyor ama rüyadaki ev bizimkinden biraz daha farkli.Icindeki esyalar falan aynı ama 2katli gibi birşey.Neyse yaklaşık 1 sene önce platonik olarak sevdiğim biri vardi.Kendisine acilmamla reddedilmistim zaten.Reddedildikten 6 ay sonra da vazgecmistim.Bu 6 ay sure zarfında peşinden cok kosmustum.Daha sonra uzun ilişkim olmustu tamamen unuttum yani.Ruyada da bu kişi arkadaşımın nisanina geliyor yani bizim eve.Benim de ruyada hoşuma giden biri varmis.Flort asamasi hibi birşey.Bu eski platonik beni yanina cagiriyor bende gidiyorum konuşuyoruz bana bazi seyler anlatıyor gecmiste şunları şunları yaptim nasil duzeltebilirim diyor.Yaptigi şeylerde ailevi meseleler birdr arkadaşari arasinda.Bende sen benim hicbirseyim olduguna göre sana yardimci olmam diyorum.Heekrs kendi işini diyorum. Bu da ya senij icin hala birsey ifade ediuorsam diyor Bende sen oyle san diyorum o da iyo duusn diyor ve flört ettigim kisi geliyor yanina gidiyorum bende size iyi eglenceler diyorum daha sonra kiz arkadaslarimin yanina gidiyorum eski platonik yanimiza geliyor surekli iyi düşün iyi düşün diyor.Ust kata cikiyorum rahatsiz oldugum icin oraya geliyor iyi düşün diyor.Daha dışarı cikiyorum hava da buz gibi yagmur yagiyor iyi düşün diyor sonra da uyaniyorum.Anlami nedir???

Aysun

Thursday 22nd of August 2019

Rüyamda hatırlamadığım rüyayı görüyorum bu rüya beklediğim hayırlı rüya diye yorumluyorum .ayrıca kabe desenli kırilent görüyorum başucuma alıp koyuyorum üçüncü rüyam bir tren bekliyorum tranvay gibi zar zor yetişiyorum annemde bebimle biniyor oğlum binmedi diyorum yolcular merak etme oğlunu aldık diyorlar

Nur

Saturday 13th of April 2019

Rüyada eski komşumuzun evindeydik ve paramı koyduğum yerde bir süre sonra 2 kat fazlası vardı ve almıştım. Oturma odasına gittiğimde birisi rüyada hırsızlık yaptığını görmek sabır edilirse sıkıntılardan kurtulacağına tabir edilir dedi. Kısaca rüya içinde yaşadığım olayı o an rüya tabiri olarak anlatıldı. Ardından rüyamda ya intihar ediyordum ya da kaza geçiriyordum. Akşamdı ve bir arabanın üstüne doğru koşup önce yukarı yükseldim. Ardından sırt üstü yere düştüm ve öldüm. Etraftaki insanlar arasından bir tanesi koyu mavi takım elbiseli bir adam vardı. Elini uzattı ve tebessüm edip beni kaldırdı. Ardından bana gerçekten ölmek istiyor musun diye sordu. Evet dedim ve neden dedi. Dayanamıyorum dedim ve etrafımdaki insanlar birden değişti. Aynı yerdeydim fakat farklı insanlar vardı. Birisi hoş geldin dedi. Bana elini uzatan adam birden benim yaşlarımda bir kıza döndü sarıldı ve ağladım. Ardından uyandım.

Nilen

Saturday 9th of December 2017

Rüyamda Engelli oglumu çıplak tavuk kumesinin yaninda yerde gördüm tavuklar etrafında ekmek içi yiyorlardi

berat demir

Monday 25th of September 2017

Etrafi tel çitf ile cecveri bir tarla içindeyim ve bolum bolum olmuş yerler icinde olan yerlerde köpekler var yerler biraz çamur icinde olmakta