Rüyada Ruj Sürmek

Ruj daha çok şehveti duygular ile ilişkilendirildiği için bir kişinin rüyasında ruj sürdüğünü görmesi pek de hayırla anılarak tabir edilmez. Özellikle iş ve sosyal çevredeki durumlar ile açıklanan rüyanın görülen kişi tarafından etrafına güvensizlik verdiği söylenir. Rüyada ruj sürmek bu açıdan düşünüldüğünde rüya sahibinin güvensizliğine yol açan olaylar arasında yalan ve hilekarlık başı çeker. Elbette bu dairede rüyanın erkek ya da kadın tarafından görüldüğüne göre tabir değişkenliği gösterdiğini de söylemek gerekir.

Rüyada Kadının Ruj Sürmesi

Rüyada bir kadının ruj sürmesi ya da rüyada bir kadının ruj sürdüğünü görmek erkeğinkine göre hayırlı olarak tabir edilir. Rüya sahibi kadınsa ve rüyasında ruj sürdüğünü görmüşse bu durum rüyayı gören kişinin ne kadar alçakgönüllü olduğuna dair bir işaret niteliği içerir. Sadece bir kadın niteliğinde değil, rüyada ruj sürmenin tabiri kişinin evli ya da bekar oluşuna göre de değişebilir. Sözgelimi bekar kişiler için kısmet olarak, evli kişiler için ise yakınlarından birinin evleneceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Ruj Sürmek

Evli, bekar, kadın veya erkek dışında kişinin rüyasında sürdüğü rujun rengi de önem teşkile eder. Kırmızı genel olarak rüyalar dahilinde hayırla tabir edilmez ancak rüyada sürülen rujun kırmızı olması durumunda kişinin kısmetiyle kavuşacağı ve evliliğinin de bu doğrultuda oldukça hayırlı bir şekilde tamama ereceği söz konusudur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın