Rüyada Siyah Arabaya Binmek

Siyah asaleti temsil etmesi sebebiyle rüya tabirlerinin bazılarında iş hayatıyla ifade bulur. Çoğunlukla kara renklerin eşlik ettiği bir rüya hayra yorulmasa da rüyada siyah arabaya binmek alınacak iyi haberlere ve iş yaşamındaki yükselmelere dalalet eder. Makam ve mertebe gibi kelimelerle birlikte anılan rüya tabirinde yakın bir gelecekte bereketin, kazançların ve karın artacağı öngörülür ve rüya sahibinin ekonomik yönden ferahlık yaşayacağı günlerin uzun süreceği ifade edilir.

Rüyada Siyah Araba Görmek

İş yaşamı yoğun bir tempo eşliğinde geçen kişilerce bu rüyanın görülmesi durumunda tıpkı rüyada siyah bir arabaya binmek gibi söz konusu temponun işlerin artışıyla birlikte düşünülmesi gerekir ki bu noktada elde edilen işleri hakkıyla yapmak rüyanın işaret ettiği bereketli günlerin daha ideal ve hayırlı yollarda geçirilme olasılığını da arttıracaktır.
Bu doğrultuda rüya tabiri farklı bir açıdan da ele alınmıştır. Özellikle evli kişilerin rüyalarında siyah araba görmeleri hasta ziyaretine dalalet edilir. Arabanın renginin siyah değil de beyaz olması kişinin yakın bir gelecekte uzak bir yolculuğa çıkacağının da göstergesi sayılır.

Rüyada Siyah Araba Almak

Rüyasında araba aldığını ve bu arabanın siyah olduğunu gören kişinin borçlarını kapatacağı yorumu yapılır. Borçların kapatılmasının ardından kişinin ihtiyaç sahibi kişilere yardım etmesi kazançlarının artmasıyla nihayet bulur. Doğal olarak ki harcamalarını başkalarına faydalı olmak adına yapanlardan Allah rızık bereketini esirgemez.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın