Rüyada Siyah Arabaya Binmek

Siyah asaleti temsil etmesi sebebiyle rüya tabirlerinin bazılarında iş hayatıyla ifade bulur. Çoğunlukla kara renklerin eşlik ettiği bir rüya hayra yorulmasa da rüyada siyah arabaya binmek alınacak iyi haberlere ve iş yaşamındaki yükselmelere dalalet eder. Makam ve mertebe gibi kelimelerle birlikte anılan rüya tabirinde yakın bir gelecekte bereketin, kazançların ve karın artacağı öngörülür ve rüya sahibinin ekonomik yönden ferahlık yaşayacağı günlerin uzun süreceği ifade edilir.

Rüyada Siyah Araba Görmek

İş yaşamı yoğun bir tempo eşliğinde geçen kişilerce bu rüyanın görülmesi durumunda tıpkı rüyada siyah bir arabaya binmek gibi söz konusu temponun işlerin artışıyla birlikte düşünülmesi gerekir ki bu noktada elde edilen işleri hakkıyla yapmak rüyanın işaret ettiği bereketli günlerin daha ideal ve hayırlı yollarda geçirilme olasılığını da arttıracaktır.
Bu doğrultuda rüya tabiri farklı bir açıdan da ele alınmıştır. Özellikle evli kişilerin rüyalarında siyah araba görmeleri hasta ziyaretine dalalet edilir. Arabanın renginin siyah değil de beyaz olması kişinin yakın bir gelecekte uzak bir yolculuğa çıkacağının da göstergesi sayılır.

Rüyada Siyah Araba Almak

Rüyasında araba aldığını ve bu arabanın siyah olduğunu gören kişinin borçlarını kapatacağı yorumu yapılır. Borçların kapatılmasının ardından kişinin ihtiyaç sahibi kişilere yardım etmesi kazançlarının artmasıyla nihayet bulur. Doğal olarak ki harcamalarını başkalarına faydalı olmak adına yapanlardan Allah rızık bereketini esirgemez.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Sami

Erkek kardeşimle bir toplantıda iken kardeşim toplantıdan erken çıkıyor. Ben ise doktor olan çocukluk arkadaşımla sohbet ederken geç kalıyorum ve kardeşime yetişmek için toplantıdan çıkıp kardeşimi telefonla aramak istiyorum. Arama çeşitli nedenlerle gerçekleşmiyor. Daha sonra kardeşim siyah bir taksiyle geliyor ve arabaya binip yolculuk yaparken araba kamyonet oluyor. İçinde buzağı almış. Kardeşim arabayı kullanarak yolda giderken yolda yürüyen küçük okul öğrencilerine aman dikkat et çocuklara çarpacaksın diye ikaz ediyorum. Çocuklara çarpmadan yola devam ederken uyandım. Yorumlar mısınız?

Hatice

Arkadaşım rüyasında beni görmüş. Rüyasında annem. babam ve kardeşim lüks bir marka siyah araba ile iş yerime gelmişler. Arabanın rengi siyahmış. Babam iki yıl önce vefat etti. Bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim.