Rüyada Mavi Terlik Görmek

Rüyasında mavi bir terlik gören kişinin evinde bir görücünün hayırlı bir vesileyle geleceği rivayet edilir. Eğer rüya sahibi kadın ise bu görücünün kendisine geleceği, ancak söz konusu görücünün rüya sahibi tarafından tanınmayacak olması da ifade edilir. Rüyada mavi terlik görmek hamileler için erkek çocuğa sahip olmaya da dalalet eder. Özellikle hayırlı bir evlat yetiştirileceği konusunda da rüya tabiri alimlerinin yorumları bu rüyanın hayırla anılması hususunda önem teşkil eder.

Rüyada Mavi Terlik Giymek

Rüyasında mavi terlik görüp bunu giyen kimsenin bir yolculuğa çıkacağı rivayet edilir. Yolculuğun özelliği ise bu noktada denize kıyısı olan bir yere yapılacağı üzerinedir ki bunun da tatile çıkmak ile ilgili olabileceğini de söylemek yanlış olmaz. Aynı zamanda rüyada mavi terlik giymek bir kimsenin uzun yıllardır görmediği bir dostuyla yeniden buluşması, bir tanıdık vesilesiyle kısmet bulma olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Mavi Terlik Satın Almak

Elbette bu noktada mavi terliğin ne amaçla satın alındığı biliniyorsa bu rüyanın tabiri daha da netlik kazanır. Özellikle eve gelecek misafirler için mavi terlik beğenip satın almak kişinin sosyal çevresinin daralacağına dair bir belirti içerir. Bunun yanı sıra rüyada mavi terlik bulduğunu gören kişinin rüya tabiri aşağı yukarı aynı olumsuzlukla vuku bulur. Arkadan konuşmaya, iftiraya ve yalancılığa karşı rüya sahibinin dikkatli olması tabirlerde tavsiye edilen bir durumdur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Aynur Arslan

Rüyamda ayak tırnağımın üzerinde açık mavi oje gördüm. Mavi tül terlik giyiyordum. Bu ne anlama geliyor?

Atilla

Rüyada misafirlikte ayakkabım kayboluyor. Ev sahibi bana yeşil terlik veriyordu.