Rüyada Reyhan Görmek

Rüyada reyhan görmek rüyayı gören kişinin sağlık sorunlarını geride bırakacağına ve şifa bulacağına duygusal ilişkilerinde ise hayırlı bir kısmetle karşılaşmaya, bu kişi ile mutlu bir beraberliğe sahip olmaya, mutluluğa, sevgiye, huzur içinde yaşamaya işaret eder.

Rüyada Rehan Koklamak

Rüyada reyhan koklamak kişinin bu günlerde tanışacağı biri ile çok iyi anlaşacağına ve ciddi bir adım atmak için karar alacaklarına yorulur. Rüya sahibinin bu kişi ile çok mutlu olacağına ve refah dolu bir hayat geçireceğine de delalet eder.

Rüyada Reyhan Koparmak

Rüyada reyhan koparmak rüya sahibinin yaptığı hataların büyük sonuçlarının olacağına ve kişiyi hem maddi hem de manevi olarak çok yıpratacağına işaret eder. Bu durumun rüyayı gören kişinin sağlığını bozacağına ve uzun bir süre şifa bulmayacağına yorulur.

Rüyada Reyhan Satmak

Rüyada reyhan satmak rüya sahibinin deneyimli ve başkalarına ilham kaynağı olan biri olduğuna ve çevresindekilere, sevdiklerine öğütler vererek onların iyi yerlere gelmesine vesile olacağına delalet eder.

Rüyada Taze Reyhan Görmek

Rüyada taze reyhan görmek kişinin kısa süre içinde aradığı aşkı bulacağına, bu kişi ile hayatını birleştirmek için bir adım atacağına, mutlu ve sevgi dolu bir evlilik yaşanacağına işaret eder. Bazılarına göre bu rüya hayırlı bir evlat sahibi olmaya ve haneye gelecek neşeye, güzelliklere, hayırlı bir haber almaya ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine tabir edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!