Rüyada Polis Köpeği Görmek

Rüyada polis köpeği görmek iş hayatında yaşanacak aksiliklere ve hatalara işaret eder. Rüya sahibinin bazı hatalar yapacağına, eğer söz geçiren ve yönetici konumunda olan biri ise çalışanlarına karşı oldukça sert olan ve hata sevmeyen bir yapıya sahip olduğuna yorulur. Bazılarına göre bu rüya, kişinin çevresinde bulunan ve onun için kötü planlar yapan, arkasından kuyusunu kazan bazı kişiler olduğuna ancak rüya sahibinin zekâsı sayesinde bu düşmanlarına karşı galip geleceğine işaret eder.

Rüyada Polis Köpeği Sevmek

Rüyada polis köpeği sevmek kişinin eğlenceli, kıvrak zekalı ve herkesle kolay iletişim kurabilen biri olması sebebiyle iş hayatında iyi yerlere geleceğine, makam ve mevki sahibi olacağına, çevresindekiler tarafından takdir alan ve saygı gören bir pozisyona ulaşacağına delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin daima planlı hareket eden ve kendine güvenen tavırları sayesinde iş hayatında rahat edeceğine yorulur. Rüyada polis köpeği görmek dargınlıkların son bulacağı manasına da gelir.

Rüyada Polis Köpeği Tarafından Isırılmak

Rüyada polis köpeği tarafından ısırılmak kişinin çevresindekiler tarafından kıskanılan ve gıptayla bakılan biri olduğuna, akrabalarına duyacağı olumsuz ve kırıcı sözlere, arkadaşları ya da sevdikleri tarafından ihanete uğramaya işaret eder. Bazılarına göre bu rüya, rüya sahibinin duygusal ilişkilerinde sıkıntıların olacağına ve kişinin terk edileceğine ya da büyük kavgaların, tartışmaların bugünlerde baş göstereceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın