Rüyada Saç Çekmek

Rüyada saç çekmek rüya sahibini kızdıran ve sevdikleri ile arasında sorun oluşmasına sebep olan birinin varlığına işaret eder. Kişiye yakın olan ve ona iyi görünerek, güler yüz gösteren ancak arkasında kuyusunu kazarak hayatını zorlaştıran, sıkıntıların büyümesi için akıl verip kişiye hayatı daha zor getiren bir kişiye tabir edilir. Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin aile hayatında bir takım tartışmaların ve huzursuzlukların olacağına, maddi açıdan zor günler yaşanacağına ve kişinin kendisini çaresiz hissedecek duruma geleceğine işaret eder. Bazılarına göre bu rüya iş yerinde yaşanacak sorunlara ve büyük sorumluluklara da yorulur.

Rüyada Arkadaşının Saçını Çekmek

Rüyada arkadaşının saçını çekmek kişinin çevresindekileri dinlemeyen ve kendi bildiğini yapan, inatçı ve zorlu bir kişiliğinin olduğuna, kendisi için yapılan yapıcı eleştirileri dahi duymayan her işi kendi bildiği yoldan çözen biri olduğuna işaret eder. Bazen de bu rüya aile hayatındaki sarsıntılara ve kavgalara yorulur ve bu durumun boşanmaya kadar gideceğine delalet eder.

Rüyada Kendi Saçını Çekmek

Rüyada kendi saçını çekmek kişinin bir konuda yaptıklarından büyük bir pişmanlık duyacağına, ağlayacağına ve çok mutsuz olacağına, sevdiklerinin bu günlerde yanında olacağına ailesinden yardım alacağına ve bu zorlu günlerin üstesinden geleceğine işaret eder. Bazı alimlere göre bu rüya kişinin aldığı bir kararın tüm hayatını etkileyeceğine ve her şeyin değişeceğine de delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!