Rüyada Renkli Kuş Görmek

Rüyada renkli kuş görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda müjdeli haberler alacağına, bu haberler neticesinde çok mutlu olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin sıkıntıların son bulacağına, ailesi ile muhabbetinin artacağına, sosyal yaşamının da gelişeceğine delalet eder. Ferahlığa, zenginliğe, hayal edilen yaşama kavuşmaya, güzel ve müjdeli haberlere delalet ettiği gibi sürpriz bir evlilik teklifine de yorumlanır.

Rüyada Renkli Kuş Beslediğini Görmek

Rüyada renkli kuş beslediğini görmek, rüyayı gören kişinin için geleceğine yatırım yapan ve geleceğini garanti altına almaya yatırım yapmaya delalet eder. Rüya sahibinin elde edeceği başarılar sayesinde kazançlı olan işlere baş koyacağına ve bu kazanımları sonucunda da birik yapacağına ve kendini garanti altına alacağına tabir olunur.

Rüyada Renkli Kuş Yakaladığını Görmek

Rüyada renkli kuş yakaladığını görmek, rüyayı gören kişinin geleceğe dair maddi anlamda bir endişesinin olmayacağına, rahat ve huzur içinde bir ömür yaşamaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin aileden kalan miras ya da buna benzer kolay elde edilen bir kazanç elde edecek olmasına tabir olunur.

Rüyada Türünü Bilmediği Bir Kuş Görmek

Rüyada türünü bilmediği bir kuş görmek genellikle hastalık ya da musibet ile karşılaşmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin yakı zamanda karşılaşacağı bir sıkıntıya delalet eder. Rüyada eve bilinmeyen bir kuşun girmesi hastalığa, bir topluluk üstünde uçması ise o topluluğa gelecek olan zarar ya da musibette delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (4)

Tuba deniz

Rüyamda mavinin bütün tonları olan büyük ve çok güzel bir kus evine girip vitrinime konuyor ne demek

Bilal

Buğdayın dibinden tutup başına kadar çektim ve çektikten sonrada elimde rengarenk ev oluştu. Bu rüyayı 2 gün ard arda gördüm. Bunun anlamı nedir?

Elif

Rüyamda başka bir evin içinde tüyleri renkli muhabbet kuşundan biraz küçük kuşları yakalamaya çalışıyorum. Hiç zorlanmadan yakalıyorum. Bunları ilk önce kutuya koyuyorum ve kutuya koyduğum kuş çıkıyor. Tekrar yakalıyorum ama yine çıkıyor derken her şeyi hazır olan pembe renkli bir kafesin içine kuşları bırakıyorum. Kuşlar hemen yem yemeye başlıyor ve sonrasında bir yavru kedi var. Güya avlanmayı öğretiyoruz diye fare yedirmeye çalışıyorlar ve bu şekilde de uyanıyorum. Bu rüyamı yorumlar mısınız?

Hacer

Rüyamda büyük boyutları ve büyük renkli tüyleri olan kızgın gibi duran bir kız gördüm. Kötü olduklarını düşündüğüm kişilerin olduğu bir yer vardı. Kuş bana doğru sinirle ucunda o yeri işaret ettim ve kuş oradan insan çıkarıp yedi. Daha sonra ağzında başka bir kuşun ayağı vardı. Şok oldum ve beni yemesinden korktum. Ardından oradan uzaklaştım. Bu rüyamı yorumlar mısınız?