Rüyada Regl Olduğunu Görmek

Rüyada regl olduğunu görmek, rüyayı gören kişi için dini olarak yapılan yorumlarda ibadetlerinde samimi olmadığına ve bu sebep ile Allah katında ibadetlerin kabul olmayabileceğine delalet eder. Bazı âlimlere göre ise rüya sahibinin yanlış bir yolla sapacağına delalet edip uyarıcı olan bir rüya olarak yorumlanıyor.  Rüya sahibinin günahkâr olacağına, bazı hataları artarda yapacağına, haksızlık etmeye tabir olunur.

Rüyada Adet Olduğunu Görmek

Rüyada adet olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin zor durumda kalacağına bazı sıkıntılar ile mücadele etmek durumunda kalacağına delalet eder. Bazı âlimlere göre ise regl olmak ile aynı anlamda olup ibadetlerde samimi davranmamaya bu sebep ile bazı günahları da kolay işlemeye delalet eder.  Rüyayı gören kişinin bir kimseye haksızlık edeceğine de tabir olunur.

Rüyada Aybaşı Olduğunu Görmek

Rüyada aybaşı olduğunu görmek, regl olmak ve adet olmak ile aynı olarak yorumlanıyor. Bunun yanı sıra rüyayı gören kişinin haksız kazanç elde edeceğine, bazı hileli işlere karışacağına ve bu işlerden çıkar ve menfaat elde etmeye çalışacağına delalet eder.

Rüyada Adet Olduğunu Hissetmek

Rüyada adet olduğunu hissetmek, rüyayı gören kişinin yaşamında oluşacak olan aksilikler eve sıkıntılara delalet eder. Rüyayı gören kişinin kazanç elde ederek yaşamını kolaylaştırmak için zor ve meşakkatli olan yollar yerine hileli yollara girişerek kazanç elde etmeye çalışacağına bu sebep ile de haram kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın