Rüyada Resim Çekmek

Rüyada resim çekmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda bir sırra vakıf olacağına delalet eder. Rüya sahibi dâhil birçok kimseden saklanan ve rüyayı gören kişinin öğrendiğinde çok şaşıracağı bir bilgiyi edineceğine tabir olunur.

Rüyada Resim Çektirmek

Rüyada resim çektirmek, rüyayı gören kişinin çok yakınında dostu sandığı bir düşmanının olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin tüm sırlarına ya da tüm kişisel bilgilerine sahip olan bu kişi bu bilgilerini daima onun aleyhine kullandığını görmeye tabir olunuyor. Rüyada rüya sahibinin resmini çeken kim ise bu kişi de odur, şekilde yorumlanıyor.

Rüyada Resim Albümü Görmek

Rüyada resim albümü görmek, rüyayı gören kişinin geçmişte kalan bir olaya takılı kaldığına ve son zamanlarda bu konu hakkında çok düşündüğüne delalet eder. Rüyayı gören kişinin geçmişte yaşanıp bitmiş olan olayda, nerede hata yaptığını ya da nerede eksik bir adım attığını düşündüğüne delalet eder. Rüya sahibinin yaşanıp bitmiş ve üstünden çok uzun geçmiş olan bu olayın hala aklında kalmasının sebebinin yarım kalmışlık olduğuna tabir olunur.

Rüyada Resim Görme

Rüyada resim görmek, rüyayı gören kişinin hoş olaylar ile karşılaşacağına, iyilikler ve güzellikler yaşayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin rahatlayacağı ve güzellikler yaşayacağın bazı olaylar yaşayacağına tabir olunur. İyi ve hayırlı olan kimseler ile karşılaşarak, iyi işlere imza atacağına delalet eder. Rüya sahibinin kısmetinin artacağına tabir olup aynı zamanda bazı âlimlere göre rüyada da görülen resme göre de farklı yorumlanabiliyor.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!