Rüyada Renkli Kalem Görmek

Rüyada renkli kalem görmek; rüya sahibinin ticari olarak iyi bir mertebeye geleceğine ve artık patron koltuğunu dolu dolu dolduracağına işaret eder. Piyasadaki rakipleri sadece potansiyel seviyede kalıp açık ara farkla onların önüne geçecektir. Avantaj dolu hayırlı bir rüyadır. Eğer görülen kalem sayısı birden fazlaysa kariyerli bir hayata ve iş konusunda kurulan hayallerin gerçek olacağı anlamına gelmektedir. İşine sahip çıkan rüya sahibi emeklerinin karşılığı alacak ve kazan-kazan mantığıyla olumlu gelişmeler ikili ilişkilerinde de kazanmasını sağlayacaktır. Böylece hem kariyer hem mutlu bir yuva olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Kurşun Kalem Görmek

Ticari bir yaşamdan ziyade sanat dolu bir hayata işaret eder. Rüya sahibi için hayallerini kurduğu bir sanatsal kariyer söz konusudur ve bu hayallere ulaşmak için emin adımlarla ilerlenmektedir. Kendi haline, mütevazı ancak bir o kadar da keyifli bir hayat sürülecektir.

Rüyada Boyalı Kalemler Görmek

Bu rüya daha çok rüya sahibinin eğlenceli karakteri ile ilgili bilgi vermektedir. Ancak bu keyifli yaşamı diğer kimseler tarafında çekilememektedir. Rüya sahibi yaşamanın en önemli adımının keyif ve mutluluk olduğunu düşünmekte ve para puldan ziyade gerçek zenginliğin bu uğurda harcanan çaba ve çabaların sonucunda da eğlenceyi bulmak olduğunu düşünmektedir.

Rüyada Kırmızı Kalemler Görmek

Rüya sahibinin kendine ait doğruları ve keskin köşeleri vardır, bu köşeler ki asla yıkılmayacak mihenk taşlarına dayanırcasına ödün vermeme temellerine dayandırılmıştır. Geri adımın söz konusu bile olamayacağı bir hayat ve düşünce tarzına sahip rüya sahibi amaçları doğrultusunda dosdoğru ilerleyecektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın