Skip to Content

Rüyada Dişin Kırıldığını Görmek

Rüyada dişinin kırıldığını görmek, rüyayı gören kişinin babasının ya da baba tarafından birinin çok ağır bir hastalık geçireceğine hatta ölüm riski taşıdığına alamet eder. Dolayısıyla bu durumla karşılaşacak rüya sahibinin çok üzüleceğinin ve rüya sahibi bu durumun uzunca bir süre etkisinde kalacağının işaretidir. Rüya sahibi hasta olan kişi ile irtibata geçeceği hatta yanına gidip kendisine her konuda destek olmaya çalışacağı rivayet edilir.

Rüyada Diş Kırılması

Rüyada dişinin kırıldığını görmek ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin babasının ya da baba tarafından birinin örneğin amcasının ölüm riski taşıyan bir rahatsızlığa yakalanacağına delalet eder.

Rüyada Diş Kırılması Ve Kanamasını Görmek

Baba tarafından bir kişinin rahatsızlanması yüzünden akrabalardan birinin rüya sahibine pek sıcak davranmayacağına, kendisi ile sürekli tartışacak bir yer arayacağına, her adımını gözetleyip azarlamak için yanlış yapmasını bekleyeceğine ve rüyayı gören kişinin arkasından kuyusunu kazacağına alamet eder.

Rüyada Diş Kırılması, Kopması Ve Düşmesi

Rüya sahibinin, babasının ya da baba tarafından bir akrabasının, ölümcül bir hastalığa yakalanacağına, uzun bir zaman boyunca tedavi göreceğine ve tedavinin sonucunda biraz toparlanmasına rağmen daha sonra vefat edeceğine delalet eder. Ve bu durumun rüyayı gören kişinin yıkılmasına ve uzun bir süre insanlardan kaçmasına sebep olacağına alamet eder.

Rüyada Çürük Dişin Kırılması

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında kazandığı başarıların, bin bir emek vererek geldiği mevkiinin, kazandığı saygınlığın ya da yüklü bir miktarda paranın yaşanacak kötü ve çok büyük sıkıntılar yaşatacak bir olay yüzünden elinden gideceğine tabir edilir.