Skip to Content

Rüyada Vaşak Görmek

Rüyada vaşak görmek; rüya sahibinin isteklerine ışık tutan bu rüya, zenginlik hayallerine yorumlanmaktadır. Rüya sahibi lüks evlerde yaşamak, son model araçlara binmek istemekte ve fakirliğin düşüncesi bile kendisini yeterince üzmektedir. İçinde bulunduğu kazançtan yana mutlu değildir ve bu durumu dışarıya olduğundan daha farklı aksettirmektedir. Kısaca dışarıya karşı hayalini kurduğu hayatı yaşadığını ifade etse de özünde durum böyle değildir ki zaten kendisi de bu durumdan memnun değildir.

Rüyada Vaşak Öldürmek

Düşmanlardan kurtulmaya ve onların kötülük yapmalarını engellemek anlamına gelir. Rüya sahibinin çevresindeki bir düşmanının alt etmesi olarak yorumlanır.

Rüyada Yavru vaşak Görmek

Hayırla yorumlanıp rüya sahibinin verdiği sözlerin arkasında durup tutacağına ve huzura işaret etmektedir. Mutlu bir hayat kapıdadır, verilen sözlerin gerçekleşmesi aslında isteklerin hayata geçirileceğine ve nihai olarak mutlu olunacağına işaret etmektedir. Ayrıca sağlıklı geçirilecek bir hayat olarak da yorumlanır. Şan, şöhret, yakın arkadaş çevresiyle birlikte kurulacak sıkı ilişkilere ve dostane muhabbetlere ışık tutmaktadır. Olumsuz anlamıyla yorumlanacak olunursa da düşman varlığına, sıkıntılı günlere, geçmek bilmeyen ruh bunaltılarına ve gitmeyen nefes alınmasını zorlayan duygu yüküne işaret etmektedir. Başka bir yoruma göre ise rüyada yavru vaşak görmek, çabaların sonuç vermesi ve uzun süredir beklenen bir hak edilişe işaret etmektedir. Zorluklar çekmeye ancak bu zorlukların sonucunda istenen konuma gelmeye şeklinde yorumlanmaktadır.

Serkan

Monday 9th of March 2020

Rüyamda Başak gördüm asansöre biniyordu bende kapıyı kapattım bi tanıdık onu öldürdü iki defa yere vurdu üçüncüsünde öldü

Ayhan arslan

Wednesday 25th of September 2019

Ruyada dağda kayalık bir bölgede yiz eşim ve kardeşi daha yukardalar ben yarım metre genişlikte bir taşı yerinden oynatıyorum taşı çekince küçük bir mağara buluyorum içinde 5 tane yumurta 1 tane de vaşak var onları alıp eve getiriuorum

ayşe

Tuesday 27th of August 2019

rüyamamda evde bir tilki gördüm ve kaşınıyordu ve evde iki tane vaşak gördüm uyuyorlardı

Zekai

Wednesday 15th of May 2019

Yetişkin bir vaşak park halindeki bir otomobilin tekerlek kısmına girmeye çalışırken yanımda olan ama tanımadığım 2 kişiden biri vaşağı arabanın tekerlek kısmından zorla almaya çalışıyor ve bu arada vaşak sürekli çocuk sesine benzer ses çıkarıyor. Derken adamlardan biri vaşağı zorla oradan alıp kafasını bir koluyla sıkıştırıp diğer eliyle kesip kafasını keserek kopartıyor. Ama bu arada vaşak hala aynı sesi çıkartıyo ama ses kopan kafasından değil boynunun kesik kısmından geliyo. Bu arada korkup uyandım.

Sahide

Thursday 21st of March 2019

Sokak aralarındaki kediler ve köpekler ben sokağa girdiğimde kendi evlerine ya da kulübelerine girdiler. Sokakta sol arka ayağı olmayan bir vaşak kaldı sadece. Bunun ne işi var burada vaşak nasıl yaşar diyorum. Bana yakalanmamak için topallayarak saklanmaya ve başka sokaklara gitmeye başladı. Bende bir iki sokak takip etmeye çalıştım ama sonra dönüp arkamı başka bir sokağa girdim. Kimseyi kovalama ya da tutma derdinde değildim ama sokaktaki hayvanlar kaçıp saklandılar benden. Her gün rüya görürüm ben ama bu uyandığımda kendimce yorumlayamadığım bir rüyaydı. Bir bacağı olmayan ve topallayan bir vaşak benden saklanmaya ve kaçmaya çalışıyor. İlginç bir durumdu. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.