Skip to Content

Rüyada Renkli Balık Görmek

Rüyada renkli balık görmek; genel hatlarıyla hayırlı bir rüyadır. Eğer rüya sahibi hasta ise şifa bulacağına; dertli, sıkıntılı ise sıkıntılarının son bulacağına işaret etmektedir. Bütün bunların yanı sıra balığın rengi de önemlidir. Eğer rüyada görülen balık rengarenk yani birden fazla renk içeriyorsa kötü düşüncelerden arınmaya ve sosyal çevrede yeniliğe işaret etmektedir. Maceralı ve hareketli günler kapıdadır. Bazı rüya yorumcularına göre renkli balık görmek evlilikte sıkıntıların sona ermesi olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Renkli Balık Tutmak

Haram olana el uzatmamaya, kötülükten uzak durmaya ve kötü niyetli bir durum vuku bulduğunda hissedilip derhal tedbir alınmaya işaret eder. Ayrıca kararsız kalınan bir durum varsa bir an evvel karar verilecek ve en hayırlı olan neyse o yolda ilerlenecektir.

Rüyada Renkli Balıklarla Yüzmek

Bu rüyayı yorumlamak için rüya sahibinin rüyayı gördüğü suyun rengi de önem arz etmektedir. Eğer suyun rengi açık ve duruysa yeni tanışılacak bir çevre bu çevrenin de iyi niyetli insanlardan meydana geldiğine işaret eder. Bu çevreye çok kolay uyum sağlanacaktır. Eğer balıkların içinde yüzdüğü su karanlık, bulanık ve duru değilse yeni girilecek ortamdaki kişiler kötü niyetli kimselerdir. Rüya sahibi özellikle iş hayatında dikkat etse iyi olur.

Rüyada Renkli Balık Yemek

Rüya sahibi temiz kalpli ve keyifli muhabbetli bir dosta edinecektir. Eğer rüya sahibi bekar ise bu temiz kalpli kimse eş olacaktır ve güzel bir evlilikle yorumlanır. Eğer rüya sahibi evliyse hayalleri gerçek kılınacak ve çok yakında çok sevineceği bir haber alacaktır. Sabır ve üzerinde çalışılan konuya verilen emekler boşa gitmeyecektir.

sencan

Saturday 2nd of May 2020

kısa bir misinanın ucunda balık iğnesi buldum sahilde saldım denize on saniye sürmedi yaklaşık 50 santim uzunluğunda 3 kilo ya yakın ağırlıkta renkli bir balık tuttum sanki bu renkli japon balıklarına benziyordu kırmızı sarı renk çoğunlukta idi yolda çok para teklif ettiler balığa yalnız satmadım

Emine

Friday 28th of February 2020

Rüyamda üc balik gordum ikisi yanmis siyahti biri kipirdadi hareket etti canli korktum elime aldim uzeri yesil islemeliydi