Rüyada Çıplak Ayak Görmek

Rüyasında çıplak ayak görmek, kişinin vicdan azabı çektiğine işarettir. Rüyayı gören kişi yaptığı hatalarından dolayı pişmanlık duyduğuna delalet eder. Hatalarını telafi etmek için zamana bıraktıkça vicdan azabı da artmaktadır. Bir diğer rivayet ise rüya sahibinin yeni sıkıntılarının da peşi sıra gelecek olmasıdır.
Rüyasında çıplak erkek ayağı gören kişinin yaşadığı bütün sıkıntılarda ona destek olan bir erkeğin olduğuna delalettir. Rüyasında çıplak kadın ayağı gören kişinin ise hayatına yeni giren bir kadından tarafından sevdiği insanlarla arasına fitne gireceğinin, yaşacağı fenalıkların işaretidir. Rüyasında çıplak bebek ayağı gören kişinin ise tez vakitte müjdeli haberler alacağının işaretidir.

Rüyada Çıplak Ayakla Yürümek

Rüyasında çıplak ayakla yürüyen kişi için rüyası pek de hayırlı gelişmelere gebe değildir. Özellikle hayatında var olan sıkıntıların giderek daha da karmaşık ve çözülemeyecek bir hale gelmesi, bunun psikolojisini bozacak raddeye kadar gitmesine işarettir. İş hayatında sürekli engellerle karşılaşıp bunları aşmakta güçlük çekeceğine delalettir. İşlerinin iflasa kadar gideceği ya da sürekli borçlanacağı, ailesinin huzurunun bozulup eşinden boşanmasına kadar gideceği rivayet edilir.

Rüyada Çıplak Ayakla Koşmak

Rüya sahibinin yaptığı yanlışlarda ısrarcı olmasına, danışarak değil kendisinin bilmediği işlere bile burnunun dikine gitmesine delalettir. Kendisinin yaptığı yanlışlarından ders almaması ve sürekli başını belaya sokması nedeniyle sosyal çevresinin azalacağı rivayet edilir. Ayrıca iş hayatında da aşamayacağı sıkıntılarının çoğalacağına bunun ise kendisine büyük problemler doğuracağına işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Açelya uğurlu

Annem kendisinin benim ve kardeşimin ayaklarının çıplak olarak biyere gittiğini görmüş rüyasında tam olarak anlamını arıyorum

Esra

Rüyamda bir evin içinde ayağım çıplaktı ve ayağım sular içinde kaldı. Suyun içerisinde yürüyordum. Rüyam ne anlama geliyor?

Sevda

Rüyamda benim bir talibim vardı. O benim yanımdaydı. Rüyanın başını ve sonunu hatırlamıyorum. Ayaklarım ve ellerim çıplaktı hatta ben diyordum ki benim ayaklarım neden çıplak? Ayaklarım çıplak ve yanımdaki talibim ayaklarıma ve ellerime bakıyordu ama ayaklarım çok şişmişti. Ne kadar çirkin olmuşlar, neden böyle oldu diye kendi kendime düşünüyorum. Yorumlar mısınız?