Rüyada Reçine Görmek

Rüyada reçine görmek, genel olarak olumsuz çağrışımlar doğurur. Rüya sahibinin arkadaşlık ilişkilerinde sorunlarla karşılaşabileceği bir döneme girdiğinin habercisi olan bu rüya, kişinin yanlış adımlar atması halinde uzun yıllardır devam eden dostluklarının bitmesine yol açan kavgaların çıkabileceği anlamına gelir. Arkadaşlık ilişkilerinin tamamen kopmaması adına rüyasında reçine gören kişinin, olaylar karşısında soğukkanlı davranması ve her zamankinden biraz daha toleranslı olması gerekir. Aksi takdirde rüya sahibini zor ve huzursuz günlerle karşı karşıya kalınabilir.

Rüyada Reçine Yemek 

 • Rüyada reçine yediğini görmek, aile gelirini ve iş hayatındaki ilişkileri temsil eder. Hazmı zor ve lezzeti olmayan bir şeyin yenildiği bu tür rüyalarda, zor şartlar altında elde edilen maddi kazancın korunması adına çaba sarf edilmesi gerekliliğinin vurgulandığı söylenir.
 • Eğer kişi rüyasında başkası tarafından kendisine reçine yedirildiğini görüyorsa, hane içerisine giren mal ya da kazançta kötü niyetli kişilerin müdahalesi nedeniyle ani kayıpların yaşanması söz konusu olabilir. 

Rüyada Reçine Toplamak

 • Rüyada reçine toplamak, kişinin hayallerinin peşinden koşmak için bilgi ve tecrübe edindiği bir dönemde olduğunu temsil eder. Rüya sahibinin hayatındaki sıkıntıların ve problemlerin farkına vararak hayallerine kavuşmak için çözüm üretmek adına yeni yollar keşfetmesi gerektiğini öğütler. Bu keşif serüveni sırasında kişinin karşısına hayatını kökten değiştirebilecek fırsatlar çıkabilir ve bunların arasında seçim yapılması söz konusu olabilir. 

Rüyada Çam Sakızı Görmek

 • Rüyada çam sakızı görmek, iş hayatında başarılı ve bol kazançlı; sağlık yönünden uzun ve iyi bir gelecek manasını taşır. Kişinin mevcutta sağlık sorunları olsa bile en yakın zamanda sıhhatine kavuşacağını gösterir.
 • Aile bireylerinin arasında ağır hastalıklarla mücadelen eden biri varsa; kişi hastasıyla ilgili sağlık müjdesini çok kısa bir zaman içerisinde alır. 

Rüyada Zamk Görmek

 • Rüyada zamk görmek, kişinin içinde ukde kalan işlerini temsil eder. Rüya sahibinin hayatı boyunca hayalini kurduğu ancak gerçekleştirmek adına bir türlü cesaret edemediği işlere adım atmak için en doğru zamanda olduğu söylenir. 

Rüyada Zamk Yediğini Görmek

 • Rüyada zamk yenildiğinin görülmesi, aile ilişkilerinde maddiyattan kaynaklanan problemlerin çıkabileceğini gösterir. Kişi aile bireyleriyle para konularında uzlaşamadığı için kendisini birtakım sorunların ortasında bulabilir. Bu sıkıntıların çözüme ulaşması için ilk adım rüya sahibi tarafından atılmalı ve aile içerisindeki diyaloglarda daha dikkatli davranılmalıdır.

Rüyada Zamk Almak 

 • Kişinin rüyasında zamk aldığını görmesi, herhangi bir işin sonucunda küçük de olsa menfaat elde edeceğine yorulur. Kişi menfaatleri çerçevesinde; gözünde oldukça büyüttüğü bir işin kolaylıkla üstesinden gelebileceği yolu bulabilir.
 • Eğer kişi çarşıdan ya da pazardan para ödeyerek zamk aldığını görüyorsa; kamu ya da devletle ilgili işlerinde dikkatli ve sakin davranması gereklidir. 

Rüyada Zamk Vermek 

 • Bu rüyayı gören kimse, eli sıkı ve cimri olarak nitelendirilir. Rüyada başka birisine zamk vermek, rüya sahibinin kendisine ait olan malı zoraki bir şekilde başkasıyla paylaşmasına yorulur. 

Rüyada Cebindeki Zamkı Yemek

 • Bu rüyanın yorumu zamkın tadına bağlı olarak değişiklik gösterir. Rüyada sabır anlamına gelen zamkın lezzetinin kötü olması kişinin yakın çevresinde art niyetli ve sadece kendi menfaatleri doğrultusunda davranan insanların çok olduğunu gösterir. Zamk lezzetli ise kişi hayatındaki çıkarcı, ikiyüzlü insanlardan kurtularak daha sağlam insan ilişkileri kurmaya başlayacaktır.

Rüyada Zamk Sattığını Görmek

 • Rüyada zamk sattığını görmek, maddi durumu temsil eder. Rüya sahibinin parasal açıdan sıkıntılı ve buhranlı bir dönem yaşadığı anlaşılır. Kişi, bu çileli dönemden aile büyüklerinden birinin yardımı ve yeni iş imkanlarını değerlendirerek çıkabilir.
 • Kişinin rüyasında zamk satmasına karşılık para alması durumunda ise rüyanın yorumu değişir. Rüya sahibinin hayatını olumsuz yönde etkileyebilecek, hevesini kırabilecek ve başarısızlığa neden olabilecek yeni insanlarla tanışma ihtimali yüksektir.

Rüyada Zamk Topladığını Görmek

 • Rüyada kişin zamk topladığını görmesi, iş hayatındaki başarısını niteler. Kişinin yoğun çabalar sonucunda oldukça güç olarak gözüken işleri başaracağını gösterir.

Rüyada Üzerine Zamk Yapıştığını Görmek 

 • Rüyada üzerine zamk yapıştığını görmek, kişinin insani ilişkilerinde yapıcı ve oldukça olumlu bir sürece girdiğini gösterir. Rüya sahibi yakın arkadaş çevresi ya da aile arasındaki küçük tartışmaların ortasında kalabilir ve hakemlik rolünü üstlenmek zorunda kalabilir. 
Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın