Rüyada Flama Görmek

Rüyada flama görmek, birçok yorumcunun hemfikir olduğu şekilde, rüya sahibinin yurt dışına çıkacağının bir göstergesidir. Kişi, farklı milletlerden insanlar ile bir araya gelerek söz konusu insanların kültüründen etkilenecektir. Bu sayede rüya sahibinin hayatına farklı şekilde yön vermesi muhtemeldir. 

Bazı alimlere göre ise flama sembolü, kişinin ev ya da arsa sahibi olacağına işaret eder. Kişi, uzun zamandır düşlediği eve nihayet sahip olacak ve sonucunda mutluluğa erişecektir. 

Rüyada Flama Taşımak

 • Rüyasında flama taşıdığını gören kimsenin yakın zaman içerisinde kısmeti açılabilir. Bekar kimseler için bu rüya hayırlı birisiyle başlanacak ilişkiye delalet eder. Bu ilişki ilerleyen zamanlarda tarafların anlayışlı tavırlarıyla evliliğe dönüşebilir.
 • Evli kimseler için ise meslek hayatındaki yükselişi ifade eder. Kişi, iş yerindeki çalışmalarıyla büyük başarılar elde edecektir.
 • Bazı rüya alimlerine göre ise bu rüya, kişinin lider ruhlu yapısını gösterir. Rüya sahibi her alanda herkese liderlik yapmayı seven bir kişidir.

Rüyada Askeri Flama Taşımak

 • Rüyasında askeri flama taşıdığını gören kimse için bu rüya pek hayırlı şekilde yorumlanmaz. Kişinin kendisinin ya da yakın çevresinden birisinin hasta olacağına işaret eder.
 • Önemli bir karar alma aşamasında olan birey için bu rüya, alacağı kararın hayırlı olacağını gösterir.
 • Bekar kimseler için evlilik yolu açılacak, hayırlı yuva kurulacaktır.

Rüyada Bayrak Görmek

 • Rüyada görülen bayrak sembolü, kişinin uzun zamandır emek verdiği olayların karşılığını alacağını ifade eder. Rüya sahibi, özellikle iş hayatında çok çalışan ve planlı yaşayan bir kimsedir. Bunun sonucu olarak da terfi alacak ve yüksek miktarda maddi kazanç elde edecektir.
 • Bazı yorumculara göre bu rüya, kişinin iş hayatına gerekenden fazla zaman harcayacağına bir döneme gireceğine, bu nedenle ailesine yeteri kadar vakit ayıramayacağına işarettir. Bu gibi bir durumda aile içi çatışmalar yaşanabilir. Kişi zamanını düzgün şekilde planlayarak bu sorunların üstesinden gelmeye gayret etmelidir. Aksi halde huzuru kaçabilir.

Rüyada Katlanmış Bayrak Görmek

 • Rüyada görülen katlanmış bayrak sembolü, kişinin devlet kadrolarında işe gireceğinin göstergesidir. Kişi üniversiteden yeni mezun olmuş ve devlet sınavlarına çalışan bir kimseyse, sınavlarının sonucunun iyi olacağına ve devlet bünyesinde bir kuruluşta işe başlayacağına delalet eder.
 • Kimi rüya yorumcularına göre bu rüya kişinin dik başlı, inatçı, kimseden yardım istemeyen kişiliğine işarettir. Kişi kendi hayrı ve sağlığı için bu gibi huylarını törpülemeli ve hayatını daha sakin, dingin şekilde geçirmelidir. 

Rüyada Mavi Bayrak Görmek

 • Rüyada mavi bayrak gören kişi mevcut işinden ayrılarak kendi işletmesini kurma hazırlığındadır. Bu işletme ilk etapta küçük ölçekli olsa da, zaman ilerledikçe uluslararası seviyeye gelecektir. Bu sürecin sonunda ise kişi, uzun zamandır düşlediği, almak istediği fakat alamadığı ev, araba gibi şeyleri elde edecektir.

Rüyada Beyaz Bayrak Görmek

 • Rüyada beyaz bayrak gören kişinin şansı açılır. Rüya sahibi uzun zamandır üzerinde bir uğursuzluk olduğunu hissediyor olabilir. Bu kötü durumlar geride kalacak ve kişinin hayatında olumlu gelişmeler olacaktır.
 • Bu rüya, bireyin güzel bir dostluğa adım atacağını da ifade eder. Bu dostluk ilerideki zamanlarda hayırlı ve güzel bir ilişkiye hatta sonunda evliliğe kadar gidebilir. 

Rüyada Bayrağın Düştüğünü Görmek

 • Rüyasında bayrağın yere ya da suya düştüğünü gören kimse için bu rüyanın toplumsal anlamı vardır. Ülke olarak yaşanacak krizlere ve felaketlere delalet eder. Rüya sahibi, ülkede oluşacak olan kaostan bireysel olarak da rahatsızlık hissedecektir.

Rüyada Bayrak Sallamak

 • Rüyasında bayrak salladığını gören kişinin yardıma ihtiyacı vardır. Rüya sahibi zor ve olumsuz günlerden geçiyor olabilir. Bu nedenle sevdiği insanlardan yardım talep edecek ve kötü günleri bu sayede atlatacaktır.
 • İlişkisi olan kimseler için bu rüya, ilişkide yaşanacak olumsuz durumları ifade eder. Aldatma, küçük düşürme, hayal kırıklığına uğratma gibi durumlar söz konusu olabilir. Rüya sahibi bunun sonucunda çok üzülecek fakat sakin, sabırlı ve soğukkanlı tavrını koruduğu takdirde bu zamanları atlatacaktır. 
Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın