Skip to Content

Rüyada Polisten Kaçmak

Rüyada polisten kaçmak, rüyayı gören kişinin yakın zamanda bir sıkıntıya düşeceğine, uzun süre bu olay ya da sıkıntıdan kurtulamayacağına delalet eder. Bazı âlimlere göre ise rüya sahibinin gerek yaşamda yasalara uygun olmayan bazı davranışlar içine gireceğine ya da girdiğine ve bu sebepten dolayı da açığa çıkacağı veya deşifre olabileceği için edişe duyduğuna ya da duyacağına delalet eder.

Rüyada Polisten Saklandığını Görmek

Rüyada polisten saklandığını görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında çok çalıştığına ve her geçen gün sorumluluğunun ve işlerinin arttığına delalet edip rüya sahibinin bu zorluğa rağmen başarılar elde edeceğine delalet eder. İş yaşamında el de ettiği bu başarıların sonucunda kazancının da arttığına ve rüya sahibinin daha ılımlı ve olumlu bir insan olup aile yaşamında da oldukça sevgi dolu biri olduğuna yorumlanır.

Rüyada Polisten Koktuğunu Görmek

Rüyada polisten korktuğunu görmek, rüyayı gören kişinin kendi derdi olsun olmasın birçok şeye üzüldüğünü kendi derdi gibi sayarak sıkıldığına delalet eder. Rüya sahibinin oldukça merhametli ve şefkatli olduğuna yorumlanıp aynı zamanda yardım sever olduğuna da tabir olunur. Rüyayı gören kişinin sıkıntısı var ise yakın zamanda geçeceğine her hangi bir problem var ise bununda çözüme ulaşacağına delalet eden rüyada ayrıca rüya sahibinin feraha ereceğine, mutlu olacağına ve rahatta ererek bundan sonraki yaşamını oldukça iyi şekilde yaşayacağına yorumlanır.