Rüyada Polisi Aramak

Rüyada polisi aramak, rüyayı gören kişinin yakını olan bir kişinin hatasını ya da yaptığı bir yanlışı fark ederek onun doğru yolla gelmesini yardımcı olmaya çalışmak olarak delalet eder. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre rüya sahibini iş yerinde çalışan kişilerin verimliliğini arttırmak için olara sunacağı çeşitli uyarılara ve müjdelere delalet eder. Bunun aynı sıra aileye de yorumlanan rüyada polisi aramak aile içinde düzenli ve disiplini bir yaşamı seçen rüya sahibinin ailesini kendinden uzaklaştırdığına delalet eder. Ayrıca bazı âlimlere göre ise rüyayı gören kişinin utanç duyacağı bir olaya adının karışacağına da yorumlanıyor.

Rüyada Hırsız Görüp Polisi Aradığını Görmek

Rüyada hırsız görüp polisi aradığını görmek, rüyayı gören kişinin düşmanlarının ona zarar vermesine engel olacağına, tuzaklarını bozacağına delalet eder. Bazı âlimlere göre ise eve hırsız girdiğini görüp polisi aramak az bir mal kaybına uğramaya yorumlanıp zararın çok olmayacağına delalete der.

Rüyada Polisi Aradığını ve Sonra Kapattığını Görmek

Rüyada polisi aradığını ve sonra kapattığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatının bir anda ters düz olacağına, yolunda giden her şeyin bozulacağına delalet eder.  Rüyayı gören kişinin kolay yoldan para kazanmaya çalışacağına ve yanlış yola sapacağına sadece kendisi değil ailesinin de zor durumda kalacağına yorumlanıp ikaz niteliğinde olan bir rüyadır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Talha

Rüyamda uyuyordum. Birden sese uyandım. Camdan baktım. Hırsız bahçedeydi ve kapıya doğru geliyordu. Kapıyı kırmaya çalışıyordu ve biz akrabamızın evindeyiz . Sonra hırsızlar çoğaldı. Elinde silahlar var. Ben anneme kaç diyorum. Onları engellemeye çalışıyorum. Kapıyı kırıyorlar ve alarm çalıyor. Ben polisi arıyorum ama konuşmadan yakalanıyorum. Size dokunmayacağız diyorlar. Akrabamı arıyorlar ancak evde bulamıyorlar. Sonrasında uyanıyorum.