Rüyada Pompa Görmek

Rüyada pompa görmek, rüyayı gören kişinin sevdiği kişi ile arasını bozmaya çalışan kişi ya da kişilere bunun fırsatını vermeyeceğine, kardeşi ile arası bozuk olan kişilerin yakın zamanda yaşanan tatsızlığın giderileceğine, mutlu huzurlu olmaya delalete der. Rüyayı gören kişinin hayallerinin gerçek olacağına, muradına ermeye, bazı kimselerden alacağı estek ve yardım sonucunda kötüye doğru giden bazı olayların düzene gireceğine, borcu var ise yakında ödeneceğine, sıkıntılarının da yakın zaman içinde giderileceğine delalet eder.

Rüyada Pompalı Silah Görmek

Rüyada pompalı silah görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamında alacağı destek sayesinde oldukça büyük başarılar kazanacağına delalet derken aynı zamanda bazı âlimlere göre ise hayırlı bir kısmet ile karşılaşılıp evlilik ile ilgili adım atılacağına delalet eder.

Rüyada Su Pompası Görmek

Rüyada su pompası görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamına delalete den bu rüya iş hayatı içinde hazırlanan projenin ya da atılacak adım için yapılacak olan planlamamanın oldukça rahat ve son derece kısa sürede hazırlanacağına, bu proje ya da atılım sonucunda oldukça büyük kazanç elde edileceğine delalete der.

Rüyada Benzin Pompası Görmek

Rüyada benzin pompası görmek, rüyayı gören kişinin iş ve aile hayatında oldukça mutlu ve huzurlu olacağına elde edeceği başarılar sonucunda güzel ve bereketli kazançlar elde edeceğine delalete eder. Aile içinde sevgi bağlarının kuvvetleneceğine,  hayallerine kavuşacak olmaya delalet eder.

Rüyada tıkalı bir musluk için pompa yaptığını gören kimse için, yakın zamanda kendisine yöneltilecek olan yardımların habercisi olduğu rivayet edilir. Bu yardımların riyakar mı yoksa içten mi olduğu tamamen kişinin gördüğü rüyanın ruh hali ile alakalıdır. Eğer rutin bir şeymiş gibi musluğu pompalıyorsa, bu insanlara güvenebileceği anlamına gelir, eğer stres içinde ve panik halindeyse pişman olacağı bir işe girişeceği anlamına gelir.

Rüyada Tıkalı Tuvaleti Pompalamak:

Rüyada tıkalı bir tuvaleti pompayla açtığını gören kişi için bu rüya çok da hayırlı değildir. Pompayla tuvaleti temizlemek pişman olunacak bir işe girişmek, acı çekmek, sükuneti kaybetmek, ağlamak, ağladıkça da mahcup ve işe yaramaz hissetmek gibi duygu sürüklenmelerine işaret eder.

Tıkalı tuvaletten temiz su akmaya başlıyorsa ve bu su birden odayı doldurmaya başlıyorsa, rüyayı gören kişinin karışık bir zihinde olduğunu ve beslenmesine dikkat etmesi gerektiği anlamına gelir. Çünkü oda içinde yükselen su hacmi tansiyon ve beslenme eksiklikleri ile ilişkilidir.

Rüyada Pompanın Kırıldığını Görmek:

Rüyada bir pompanın kırıldığını görmek rüya gören kişinin şansının döneceğine ve büyük işlerde başarılı olacağına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın