Rüyada Pompa Görmek

Rüyada pompa görmek, rüyayı gören kişinin sevdiği kişi ile arasını bozmaya çalışan kişi ya da kişilere bunun fırsatını vermeyeceğine, kardeşi ile arası bozuk olan kişilerin yakın zamanda yaşanan tatsızlığın giderileceğine, mutlu huzurlu olmaya delalete der. Rüyayı gören kişinin hayallerinin gerçek olacağına, muradına ermeye, bazı kimselerden alacağı estek ve yardım sonucunda kötüye doğru giden bazı olayların düzene gireceğine, borcu var ise yakında ödeneceğine, sıkıntılarının da yakın zaman içinde giderileceğine delalet eder.

Rüyada Pompalı Silah Görmek

Rüyada pompalı silah görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamında alacağı destek sayesinde oldukça büyük başarılar kazanacağına delalet derken aynı zamanda bazı âlimlere göre ise hayırlı bir kısmet ile karşılaşılıp evlilik ile ilgili adım atılacağına delalet eder.

Rüyada Su Pompası Görmek

Rüyada su pompası görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamına delalete den bu rüya iş hayatı içinde hazırlanan projenin ya da atılacak adım için yapılacak olan planlamamanın oldukça rahat ve son derece kısa sürede hazırlanacağına, bu proje ya da atılım sonucunda oldukça büyük kazanç elde edileceğine delalete der.

Rüyada Benzin Pompası Görmek

Rüyada benzin pompası görmek, rüyayı gören kişinin iş ve aile hayatında oldukça mutlu ve huzurlu olacağına elde edeceği başarılar sonucunda güzel ve bereketli kazançlar elde edeceğine delalete eder. Aile içinde sevgi bağlarının kuvvetleneceğine,  hayallerine kavuşacak olmaya delalet eder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!