Rüyada Pireler Görmek

Rüyada pireler görmek rüya sahibinin iş, aile ve sosyal yaşantısındaki dengelerin bozulacağına, normal olan her şeyin ters düz olacağına, büyük sıkıntıların ve kederlerin yaşanacağına, hayali kurulan ve yaklaşılan hedeflere yeniden uzaklaşmaya ve aile içindeki tartışmalara işarettir. Maddi problemlerin artacağına, eldeki paranın azalacağına ve alım gücünün düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada Pirelendiğini Görmek

Rüya sahibinin uzun süredir çalıştığı, hayalini kurduğu ve hedeflediği durumların gerçekleşmeyeceğine, var olan huzur ve mutluluğun yerine huzursuzluğun ve mutsuzluğun hâkim olacağına, durumları kurtarmak adına atılan adımların işleri daha da kötüye götüreceğine ve aile arasındaki kopukluklara işaret etmektedir.

Rüyada Pireler Görmek

Rüya sahibinin iş yaşantısında kendisini çekemeyen, kişinin yaptığı her türlü atılımı ve girişimi bozmaya çalışan ve kişi hakkında sürekli iftiralar ve dedikodular üreten bir kişinin varlığına delalettir. Rüya sahibinin çevresindeki bu kötü niyetli kişiye dikkat etmesi gerektiğine ve onun saçtığı nifak tohumlarına yenik düşmemesi gerektiğine yorulmuştur.

Rüyada Pireli Kedi Görmek

Rüya sahibinin hanesinde olan fakat ailesinden olmayan bir kişinin kendisi hakkında dedikodu çıkardığına, evde olan her olayı kişinin haz etmediği ve hoşlanmadığı kişilere aktardığına ve nifak tohumları saçtığına delalettir.

Rüyada Pireli Köpek Görmek

Rüya sahibinin iş yaşantısındaki başarılarını kıskanan, yaptıklarını çekemeyen ve önüne sürekli engeller çıkarmaya çalışan bir kişinin varlığına delalettir. Rüya sahibi başarılarını engelleyen ve kendisine köstek olan bu kişiyi bir an önce bulmalı ve onu alt etmelidir şeklinde yorumlanmıştır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın