Rüyada Bebek Altı Temizlemek

Rüyada bebek altı temizlemek, rüyayı gören kişinin hayatında yaşanacak olan sıkıntıya delalet edip bu sıkıtının çok uzun sürmeyeceğine tabir olunur. Rüya sahibinin sürekli ertelenen işlerinin haledileceğine ve rahat bir yaşamının olacağına delalet eder. Rüya sahibinin karşısına çıkacak olan aksilikler ile başa çıkabileceğine ve çok büyük bir soruna yol açmadan çözümleyebileceğine delalet eder.

Rüyada Bebek Bezi Değiştirdiğini Görmek

Rüyada bebek bezi değiştirdiğini görmek, rüyayı gören kişinin iş ya da eğitim hayatında bazı çabaları sar etmesi gerektiğine ve bu sarf edilen çabanın ve çekilen sıkıntının akabinde oldukça güzel sonuçlar alacağına delalet eder. Rüyada bebek bezi değiştirmek bazı âlimlere göre kazancı yüksek olan bir işe girmeye de delalet eder. Rüyayı gören kişinin işlerinde aksilik olsa da sonucunda oldukça güzel neticelere kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Bebeğin Altına Yaptığını Görmek

Rüyada bebeğin altına yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin hanesinin içinde yaşanacak olana bolluk ve berekette delalet eder. Rüyayı gören kişinin hanesinde yaşanan bolluk ve bereket ile mutlu ve huzurlu bir aile yaşamı süreceğine yorumlanır.

Rüyada Bebek Görmek

Rüyada bebek görmek, rüyayı gören kişinin mutlu ve neşeli günler geçireceğine delalet eder. Rüya da görülen bebeğin durumunda yorum için önemlidir. Rüyada bebek görmek rüyayı gören kişinin oldukça şanslı bir döneme girdiğine delalet eder. Rüyada ağlayan bebek pişmanlık yaşamaya gülen bebek görmek ise neşeli ve güzel haberler almaya yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Özlem

7 aylık kızımın bezini açtığımda 2 tane çelikten yüzüğe benzer bir şey gördüm. Ucu küt toplu iğne buluyorum. Panik oluyorum. Kaynanamda misafirler vardı. Oradan anneme dönmüştüm. Kız kardeşime ağlayıp, büyü yapmışlar kızıma dedim. Panik içerisinde çabuk internetten nasıl çözebiliriz bakalım dedim.

Recep

Emekleyen erkek bebek görüyorum. Benim çocuğum olduğunu söylüyorlar. Çiş yapmış ve bezini değiştirirken bezinin çok ıslak olduğunu fark ediyorum. Bebeğin bacak arasında 2 kısa bacak ve ayakları vardı. Böyle bir rüya gördüm. Bu rüyam ne anlama geliyor?