Rüyada Ağlama Görmek

Rüyada ağlama görmek konusunda farklı durumlar vardır ve rüyanın görülme durumuna göre farklılıklar gösterir, kimi zaman iyi, kimi zaman kötü olarak değerlendirmek rüyanın görülüş biçimiyle doğrudan alakalıdır. O yüzden rüyayı doğru kavramak gerekir.

Rüyada Avaz Avaz Ağlamak

Eğer kişi rüyasında avaz avaz ağladığını görüyor ise bu maalesef hayra yorumlanmaz.  Bir rivayete göre kişinin yakın bir dönemde başına kötü bir olay geleceğine dalalettir. Bir diğer rivayete göre de yine olumlu olmamakla beraber kişinin başına gelecek bir olaydan dolayı gerçekten avaz avaz, hüngür hüngür ağlayacağını gösterir yani her halükarda kişinin bir nedenle üzüleceğine işaret olarak kabul edilir.

Rüyada Kişinin Gözünden Yaş Gelmesi

Kişi rüyasında ağlamıyor ama gözlerinden yaş geliyorsa bu olumlu bir anlam ifade eder. Kişi yakın bir tarihte o beklediği mutlu haberi alacağına ve dileğinin gerçek olacağına işarettir.

Rüyada Tövbe Ederek Ağlamak

Tövbenin insan yaşamındaki önemini söylemeye gerek yok. Kişi rüyasında tövbe ederek ağlıyor ise yakın tarihte iç huzura ereceğine, günahlarından arınacağına, manevi huzura ulaşacağına ve mutlu günlerin yaklaştığına dalalettir. Yani bu da olumlu anlamda olan bir ağlama biçimidir.

Rüyada Ağzı Kapatarak Ağlamak

Kişi eğer rüyasında ağzını kapatarak ağlıyor ise başına bir sıkıntı geleceğine ama bunu çevresinden saklayacağına işarettir.

Rüyada Sessizce Ağlamak

Rüyada sessizce ağlamak hayra işaret eder, kişinin yakın tarihte tüm sorunlarından kurtulacağına ve mutlu olacağına, Allahın rahmetinin ve bereketinin üzerinde olacağına dalalettir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın