Rüyada Penguen Görmek

Rüyada penguen görmek rüyayı gören kişi erkekse; başarılı, çalışkan ve merhametli bir kadına âşık olacak fakat hislerine karşılık alamayacak şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin uzun süre bu kadının peşinde koşacağına, daha sonra karşısına çıkan yeni bir kişiyle büyük ve temiz bir aşk yaşayacağına ve bu kişiyle hayatını birleştirmek adına karar vereceklerine fakat birtakım sorun ve problemlerden dolayı evlenemeyeceklerine işarettir.

Rüyada Penguen Sevdiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin işi veya ailesindeki problemlere, sevdiği ve değer verdiği bir kişiden alacağı manevi yardıma, kendisini bu yardımla toparlayacağına ve yeni girişimlere atılacağına delalettir.

Rüyada Penguenin Isırdığını Görmek

Rüya sahibinin platonik bir aşk yaşadığına, bu aşkın ve ilginin farkında olan kişinin rüya sahibine zarar vereceğine, zor durumlara düşeceğine ve kendisine pişmanlık hissi verecek işlere kalkışacağına delalettir.

Rüyada Penguen Öldürdüğünü Görmek

Rüya sahibinin iş yaşantısındaki olumlu gelişmelere, başarılı adımlara, hayırlı ve bereketli işlere girişeceğine fakat yaptığı hatalar ve yanlışlar nedeniyle zor duruma düşeceğine ve başarıyı tam yakalayacakken başarısız olacağına delalet eder.

Rüyada Penguen Yavrusu Görmek

Rüya sahibinin hayırlı bir kişiyle tanışacağına bu kişiyle hayırlı bir izdivaç gerçekleştireceğine ve hayırlı evlatlar yetiştireceğine delalettir.

Rüyada Penguen Beslediğini Görmek

Rüya sahibinin iş yaşantısında çok sıkıntılı olduğuna, iflasın eşiğinde olduğuna ve işini kaybetme riskindeyken eline yüklü miktarda para geçeceğine delalettir. Rüya sahibinin eline geçen bu parayı doğru değerlendirmesi gerektiğine ve risklere girmemesi gerektiğine şeklinde yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

duygu taş

merhaba, rüyamda bir sürü penguen yavrusu gördüm. penguenleri seviyordum. Sonra penguenler denize doğru gitmeye başladılar. ve çok üzüldüm. ağlıyordum

Sibel Sen

Rüyamda büyük dalgaların ardından denizden çıkan timsah yavrusu beni kovalıyor be bacağıma saldiriyor