Rüyada Penis Görmek

Rüyada penis görmek, rüya sahibinin soyunun devam etmesi, sağlıklı ve iyi çocuklara sahibi olması, refah, zenginlik ve huzur içinde bir hayat şekliden tabir edilir. Rüyada penis görmek genellikle bolluk ve refah anlamına gelir. Bu rüya her anlamda bolluk şeklinde değerlendirilir. Rüyasında penis gören kişi, sorunlarından ve dertlerinden uzaklaşacak, kendisini o zamana dek mutsuz eden ve dert edindiği şeyleri aklından çıkarmayı başaracak ve geçmişe oranla daha rahat yaşayıp, huzura erecektir. Bu kişi gerekli gereksiz şeyleri kafasına takmaktan vazgeçecek, rahat olmayı başaracak ve bunun sonucu olarak da daha iyi yaşayacak demektir.

Rüyada Erkek Cinsel Organı Görmek

Bu rüya, rüyayı gören kişinin başarısıyla, geliriyle ve mutluluğuyla çevresindeki herkesin imreneceği bir yaşama sahip olacağına, refah içinde uzun bir yaşam süreceğine işaret eder. Rüya sahibine, hayatında daha önce yaşamak istediği her ne varsa, nasip olunacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Cinsel Organını Görmek

Bu rüyanın anlamı çok büyük mutluluk ve kısmettir. Rüyasında kendi cinsel organını gören insanın evinde tüm aile efradını büyük bir sevince boğacak ve mutluluktan gözyaşları içinde kalmalarına neden olacak kadar güzel bir şey yaşanacaktır.

Rüyada Cinsel Organın Kopması

Bu rüyayı gören kişinin başına gelecek bir belaya işaret eder. Rüyasında cinsel organın koptuğunu gören kişi, ömrünün geri kalanında kendisine sorun çıkaracak ve her zaman eksikliğini duyacağı bir olay yaşayacak ve bu eksikliği giderebilmek için ne kadar uğraşırsa uğraşsın, boşu boşuna çabalayacaktır diye yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Abdullah ŞENER

Rüyamda cinsel organımın büyüdüğünü ve devasa boyutta olduğunu gördüm rüyamı yorumlarsanız sevinirim

Mustafa

Rüyamda pencereden dışarı bakıyorum. 2 erkek biri duvarın üzerine oturmuş poposunu dışarı çıkarmış. Diğeri de onunla ilişkiye girmeye çalışıyor. Eşimi çağırdım ve ona gösterdim. Adamın penisi büyük ve boğum boğumdu. Ayrıca renkliydi. Bu rüyamı yorumlar mısınız?

Özgür

Penisimin alt tarafında baş kısmına yakın yuvarlak siyah bir leke fark ettim. Yolda yürürken o lekeli bölüm yırtılmış penisimin ucu oradan çıkmıştı. Böyle soğan gibi katman katman görünüyordu. Üstü çürümüş iç kısmı oradan dışa çıkmıştı. Elimle katmanları kabaca yerine oturttum. Ellerimi yıkayıp evde daha güzel yaparım deyip üstümü topladım. Kan yoktu acı yoktu. Korkudan uyandım. Bunun anlamı nedir?