Rüyada Popo Görmek

Rüyada popo görmek mal varlığının artmasına ve zor günler geçiren kişinin artık rahata ereceği yönünde rivayet edilir. Rüyada popo görmek aynı zamanda çok hayırlıdır. Popo gören kimse hayatında hep güzel ahlakı örnek edinir ve edebinden şaşmaz.

Rüyada Kadın Poposu Görmek:

Rüyada güzel bir kadının poposunu görmek, kandırılmaya ve aklının çeldirilecek olmasına işaret eder. Güzel bir kadının poposu aynı zamanda yaşadığı yerde büyük sıkıntıların olacağına ve yakın zamanda bu sıkıntılardan dolayı taşınmaya da işaret edebilir.

Rüyada eğer yaşlı bir kadının poposu görüldüyse, sevgi, merhamet ve şefkate işaret eder. Rüya sahibinin yardıma en ihtiyacı olduğu bir anda anaç, hiçbir yardımını esirgemeyecek, güçlü ve merhametli orta yaşlı bir kadından yarın alacağı anlamına gelir.

Rüyada Erkek Poposu Görmek:

Rüyada erkek poposu görmek yakın bir zamanda yakın bir arkadaşa, büyük ve önemli bir söz verileceği anlamına gelir. Kişi bu sözü tutmakta zorluk çekecektir ama yine de üstesinden gelecektir.

Rüyada eğer yaşlı bir erkek poposu görüldüyse, rüya gören kişinin yakın zamanda yol gösterici ve zihin aydınlatıcı ruhsal bir öğretiden geçeceği anlamına gelir. Rüya sahibi eğer bu öğretileri ciddiye alırsa hayatında büyük yol kat edecektir.

Rüyada Hayvan Poposu Görmek:

Rüyada bir köpeğin poposunu görmek yakın bir zamanda bir kadın tarafından kandırılacağına delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Necla Arıkan

rüyada popo gormek