Rüyada Parfüm Almak

Rüyada parfüm almak, rüyayı gören kişinin yakın zamanda bir izdivaç kuracağına delalet eder. Rüya sahibin aldığı parfüm kötü kokuyor ise rüyayı gören kişin dışı güzel ama içi kötü olan birisi ile evleneceğine tabir olunur. Güzel kokan parfüm ise hayırlı eşe delalet eder.

Rüyada Parfüm Sıktığını Görmek

Rüyada parfüm sıktığını görmek, rüyayı gören kişinin uzun süredir aynı hayattı yaşamaktan sıkıldığına, işinde de hep aynı işte çalışması sebebi ile sıkıntı yaşadığına delalet edip rüya sahibinin yaşamında değişiklik yapacağına ve bu değişikliğinde köklü olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayırlı bir kısmet bularak yakın zamanda bir izdivaç kuracağına da tabir olunur.

Rüyada Parfüm Kokladığını Görmek

Rüyada parfüm kokladığını görmek, rüyayı gören kişinin mutlu bir yaşam süreceğine, dünya zevklerine karşı olan düşkünlüğü sonucunda dünya zevklerini tadacağına tabir olunur. Rüyada görülen kokunun kötü olması ise rüyayı gören kişinin evleneceği kişinin ona uygun bir kişi olmayacağına, hayırsız bazı olaylar yaşayacağına tabir olunur. Rüyada bileğinde bulunan parfümü koklamak ise hayırlı malla delalet eder.

Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada parfüm görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde oldukça duygusal ve romantik bir döneme gireceğine delalet eder. Rüya sahibinin yaşayacağı bu duygusal dönemde hayatının da aynı keyifle geçeceğine, eğlence ve mutlu bir zaman geçireceğine tabir olunur. Rüya sahibinin bu durumunda geçici olduğuna tabir ediliyor.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın