Rüyada Parfüm Almak

Rüyada parfüm almak, rüyayı gören kişinin yakın zamanda bir izdivaç kuracağına delalet eder. Rüya sahibin aldığı parfüm kötü kokuyor ise rüyayı gören kişin dışı güzel ama içi kötü olan birisi ile evleneceğine tabir olunur. Güzel kokan parfüm ise hayırlı eşe delalet eder.

Rüyada Parfüm Sıktığını Görmek

Rüyada parfüm sıktığını görmek, rüyayı gören kişinin uzun süredir aynı hayattı yaşamaktan sıkıldığına, işinde de hep aynı işte çalışması sebebi ile sıkıntı yaşadığına delalet edip rüya sahibinin yaşamında değişiklik yapacağına ve bu değişikliğinde köklü olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayırlı bir kısmet bularak yakın zamanda bir izdivaç kuracağına da tabir olunur.

Rüyada Parfüm Kokladığını Görmek

Rüyada parfüm kokladığını görmek, rüyayı gören kişinin mutlu bir yaşam süreceğine, dünya zevklerine karşı olan düşkünlüğü sonucunda dünya zevklerini tadacağına tabir olunur. Rüyada görülen kokunun kötü olması ise rüyayı gören kişinin evleneceği kişinin ona uygun bir kişi olmayacağına, hayırsız bazı olaylar yaşayacağına tabir olunur. Rüyada bileğinde bulunan parfümü koklamak ise hayırlı malla delalet eder.

Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada parfüm görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde oldukça duygusal ve romantik bir döneme gireceğine delalet eder. Rüya sahibinin yaşayacağı bu duygusal dönemde hayatının da aynı keyifle geçeceğine, eğlence ve mutlu bir zaman geçireceğine tabir olunur. Rüya sahibinin bu durumunda geçici olduğuna tabir ediliyor.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

belah

Mrb ruyamda bi arkadasin taksisiyle ankara gibi bi yere gidiyorduk lusk bi yerde durup sanki bi daire vardi orda kalacaktik gibi sonra ellerimde biseyler vardi sanki alis veris yapmistik takim elbise gibi sonra baska bi magazaya gittik parfum satan bi yer gercek hayatta kullan digim parfumden satin alacak tim kokluyordum kokusu guzel ama ben daha kalici esansi bol olmasini istiyordum elimde parfum vardi siseye bakiyordum kalici mi degil sonra istedigim parfum kal.amisti bana malzemesi vereyim evde yaparsin diyordum ben de tmm diyordum sonra sonra bana yesil leblebiye benzeye bisey veriyordu bi acik kolide onun icinde de bakiyordum beyaz sekerli leblebi vardi hem parfum madedesi diyordum hem yeniliyordu bi kactane yedim sonra arkadasa da soyluyordum yeniliyor diye sanki tekrar eve donus yapacaktik taksiyle oyle acele efiyorduk uyandim bu kadar yorumlarsaniz srvinirim…