Rüyada Pembe Ruj Görmek

Rüyada pembe ruj görmek, rüyayı gören kişinin aklının bir karış hava da olduğuna, gerçekler ile yaşamadığına, hayal dünyasında yarattığı bir dünyada hüküm sürdüğüne, hayatında hep kendi kafasına göre hareket ettiğin tabir olunur. Rüyada pembe ruj gören kişi bekâr bir bayan ise yakın zamanda birisine âşık olacağına fakat bu aşkın karşılıksız kalacağına delalet eder. Rüyada pembe ruj gören kişi erkek ise henüz karakteri tam olarak oturmamış olan bir kişiye karşı ilgi duyacağına tabir olunuyor.

Rüyada Pembe Ruj Satın Aldığını Görmek

Rüyada pembe ruj satın aldığını görmek, rüyayı gören kişinin kararsız kalacağı bazı konular olacağına delalet eder. İş hayatında bazı kararları vermek durumunda kalacağına fakat bir türlü net karar alamayacağına delalet eder. Bazı âlimlere göre ise rüya sahibinin karşısındaki kimseye karşı kendini tam olarak açmadığına delalet eder.

Rüyada Pembe Ruj Sürdüğünü Görmek

Rüyada pembe ruj sürüdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin medeni durumuna göre faklı yorumlanıyor. Evli bir bayan ise eşi ile tartışma yaşayacağına, bekâr ise sevdiği kişi ile arasında gerginlik yaşanacağına delalet eder. Rüyada evli olsun bekâr olun erkeğin pembe ruj sürmesi hayırlı olarak yorumlanmayıp ayrıca dedikoduya da delalet eder.

Rüyada Ruj Görmek

Rüyada ruj görmek, rüyayı gören kişinin hayatında gelişecek olan güzel ve hayırlı olaylara delalet eder. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda yaşayacağı sevindirici olaylara ve güzel haberlere tabir olunur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın