Rüyada Parçalanmak

Rüyada parçalanmak, rüyayı gören kişinin her geçen gün işlerinin daha da kötüye gideceğine, sıkıntı üstüne sıkıntı yaşayacağına, yakınındaki ve güvendiği kimselerden ihanet görerek yıkılacağına delalet eder. Rüya sahibinin eline geçen fırsatların boş olduğunu anlayacağına, kazancının ya da gelirinin azalacağına bu sebep ile de zor zamanlar geçireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin işine balta koymaya çalışanların olduğunun farkına varacağına tabir olunur.

Rüyada Parçalandığını Görmek

Rüyada parçalandığını görmek, rüyayı gören kişinin yaşamında işlerin büsbütün bozulacağına, sıkıntı yaşayacağına, işini zora sokmak isteyen kimselerin varlığına tabir olunur. Rüyayı gören kişinin belalı işler ile uğraşmak zorunda kalacağına, kazancının azalmasına ve hayatındaki gidişatın tamamen durma noktasına geleceğine tabir olunur.

Rüyada Telefonunun Parçalandığını Görmek

Rüyada telefonunun parçalandığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde bazı üzüntü verici ve sıkıntı yaratacak olan haberler alacağına delalet eder.

Rüyada Kuranın Parçalandığını Görmek

Rüyada kuranın parçalandığını görmek, rüyayı gören kişinin işlerinin kötüye gideceğine, sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, sevdiği kişilerin yardım etmesine rağmen işlerinde düzelme olmayacağına tabir olunur. Günden güne sıkıntılarının artacağına tabir olunur.

Rüyada Güneşin Parçalandığını Görmek

Rüyada güneşin parçalandığını görmek, rüyayı gören kişinin emek verdiği, bedeller ödediği ve yıllardır çalışıp didinerek çaba sarf ettiği işin boşa çıkacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin evlendiği ve hayırlı olan eşinden ayrılmak zorunda kalacağına tabir olunur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın