Rüyada Para Saymak

Rüyada para saymak, rüyayı gören kişinin bir işte hiç ummadığı kadar başarılı olmaya ve kazancının da hiç beklemediği kadar çok olacağına delalet eder. Rüyada para saymak bozuk para ve kâğıt para için faklı şekillerde yorumlanıyor.

Rüyada Kâğıt Para Saydığını Görmek

Rüyada kâğıt para saydığını görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamına delalet eder.  İş yaşamında bir projede başarılı olacağına delalet ettiği gibi aynı zamanda rüya sahibinin boş işler peşinde koştuğuna da delalet eder. Rüyada para saydığını gören kişinin dünya malına düşkün olduğuna da delalet eder. Bazı âlimlere göre ise para saydığını görmek, rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısından sonra feraha ereceğine, çok çalışarak rızkını kazanacağına ve rahatta ereceğine delalet eder.

Rüyada Bozuk Para Saydığını Görmek

Rüyada bozuk para saydığını görmek, rüyayı gören kişinin bazı işlere girişeceğine ve bu işler sonucunda elindekinden olacağına delalet eder. Rüyada bozuk para saymak para harcamaya ya da para kaybetmeye delalet eder. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre boş laf konuşmaya ve dedikoduya da delalet eder. Bozuk para görmek kimi tabirlere göre ise mutluluk ve huzura kavuşmak olarak da yorumlanıyor. Bu sebep ile rüyanın geneline bakmak yaralı olacaktır.

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek farklı şekillerde yorumlanıyor. Kimi âlimlere göre söylenecek olan söze yada arkasından yapılacak olan dedikodulara işaret eder.  Kimi âlimlere göre ise kazancın artmasına ve rahatta kavuşmaya tabir olunur. Rüyanın genel durumuna göre farklı yorumlanıyor.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın